Palangoje viešėjusi Rasa Kulytė gruodžio 31 – ąją patyrė labai nemalonų incidentą kurorto veterinarijos klinikoje, kur atvyko dėl sunegalavusio šuniuko. FB nuotr.

Tamara Zaiceva

„Veterinaras Palangoje, Bangų gatvė 14, yra tikrai labai siaubinga vieta, kur būsite aprėkti, įžeisti, išvadinti melagiais ir svarbiausia – nebus pasirūpinta jūsų augintinių sveikata net ir už pinigus. Su Marsele ką tik buvome apšauktos ir išvarytos… Tikiuosi kuo greičiau rasti kitą gydytoją Klaipėdoje“, – tokį emocionalų įrašą savo paskyroje Facebooke praėjusį ketvirtadienį, paskutinįjį 2020 – ųjų vakarą, paskelbė pasaulio mados industrijoje garsi palangiškė, buvusi manekenė Rasa Kulytė, jau seniai gyvenanti Romoje, bet pastaruosius du mėnesius leidusi pas tėvelius Palangoje.

„Parašiau gal per emocionaliai“

Pasaulio mados industrijoje garsi palangiškė, buvusi manekenė Rasa Kulytė jau seniai gyvena Romoje, bet pastaruosius du mėnesius ji leido pas tėvelius Palangoje. FB nuotr.

Rasa Kulytė, šiandien su ja susisiekus „Vakarinei Palangai“, teigė, jog socialiniuose tinkluose viską surašė gal pernelyg emocionaliai, tačiau viskas įvyko būtent taip, kaip ji parašė.

Pasaulio mados industrijoje garsi palangiškė, buvusi manekenė Rasa Kulytė jau seniai gyvena Romoje, bet pastaruosius du mėnesius ji leido pas tėvelius Palangoje, o rytoj vėl išskrenda atgal į Italiją. „Pastaruoju metu taip ir gyvenu – pusmetis Italijoje, pusmetis – Lietuvoje“, – žurnalistei pasakojo Rasa.

Anot garsios moters, jos tėveliai augina du pudelius, vienas iš jų aštuonerių metų Marselė pastarosiomis dienomis sunegalavo: gruodžio 30 – osios vakarą namiškiai pamatė, kad šuniukas sunkiai kvėpuoja, dūsta.

„Kitą rytą, gruodžio 31 – ąją, paskambinau veterinarijos gydytojui, kuris dirba buvusios autobusų stoties patalpose įrengtoje klinikoje. Išklausęs, kas nutiko šunytei, jis pasakė, kad nupasakoti simptomai atitinka širdies nepakankamumo ligą, tad liepė nedelsti ir ieškoti veterinarijos gydytojo pagalbos, nes augintinis gali nebeišgyventi tų kelių šventinių dienų. Paaiškinęs, kad pats šią dieną jau nedirba, jis patarė kreiptis į gydyklą Bangų gatvėje – sakė, kad joje priimama nuo 17 iki 20 val. ir tądien jie turėtų dirbti. Taip pat jis pažadėjo, kad asmeniškai susisieks su savo kolegomis, paprašys priimti ir apžiūrėti sunegalavusią Marselę“, – „Vakarinei Palangai“ pasakojo moteris.

„Ko čia vaikštot?“

Anot Rasos, veterinarijos gydytojas, dirbantis senojoje Palangos autobusų stotyje, įspėjo moterį, kad Bangų gatvėje gyvūnai priimami be išankstinio užrašymo, laukiant gyvoje eilėje. Tad moteris su Marsele į Vidmanto Urbonovič kliniką „Veterinaras Palangoje“ atvyko jau anksčiau, apie 16.45 val. „Pagalvojau, jei ten gyva eilė, reikia važiuoti anksčiau, kad būtume kuo pirmesnės“, – pasakojo moteris.

„Nežinau visų vardų, kas dirba toje klinikoje Bangų gatvėje. Jau prie įėjimo mus pasitiko vyras ir pradėjo pakeltu balsu piktintis, ko mes atėjome, ar nežinome, kad jau Nauji metai, o jie taip pat yra žmonės ir nori švęsti. Tada pasirodė vyresnis vyras ir taip pat pradėjo piktai moralizuoti – neva vaikšto čia visokie, kai jie jau nedirba, nežinia, ko nori. Prie vyrų prisijungė ir kitoje patalpoje buvusi moteris, ji pro uždarytas duris taip pat šaukė, kad gydytojai šiandien nedirba, šiandien Nauji metai ir jie turi teisę nedirbti. Tuomet ir aš garsiai paklausiau moters, ar jie ne gydytojai, ar širdies neturi? Man buvo pasakyta, kad tai yra privati įstaiga, niekas nieko daryti neprivalo ir dirbama tada, kai nori“, – nemalonią pažintį Naujųjų metų išvakarėse su veterinarijos gydykla Bangų gatvėje prisiminė Rasa.

Pudelius labai myli ir Rasos tėveliai, ir ji pati. FB nuotr.

Gydytojų neįtikino ir moters paaiškinimas, jog jai čia patarė ateiti jų kolega iš Vytauto gatvės. „Jie teigė netikį tuom, ką aš sakau, ir tuoj patikrinsią mano žodžius. Tada vienas iš vyrų kelis kartus kažkam skambino, tačiau atsiliepta nebuvo. Tuomet, man girdint, kažkuris replikavo apie savo kolegą, kad šis tikriausiai jau viskas, prisišventęs“, – pasakojo Rasa ir teigė net nustėrusi, kai išgirdo, ką šie gydytojai kalba apie savo kolegą girdint visai pašaliniam žmogui.

Galiausiai, anot augintinį bandžiusios gelbėti palangiškės, ji buvo ne tik apšaukta, bet ir išvadinta melage, nes neva su niekuo nesitarusi iš anksto dėl priėmimo, ir suprato, jog yra išprašoma bei privalanti palikti gydyklą. Išėjusi iš patalpų ir pasijutusi lyg gavusi antausį nežinia už ką, Rasa savo emocijas išliejo „poste“ socialiniuose tinkluose.

Pritrūko žmogiškumo

Labai malonaus balso tembro moteris, pasakodama žurnalistei apie šį nesmagų incidentą, nesikarščiavo, nekėlė balso, nesivėlė į jokias apkalbas ar intrigas, o į žurnalistės bandymus išprovokuoti kokį aštresnį pasisakymą inteligentiškai komentavo, jog ji tik norinti, kad žmonės, o gal ir atitinkamos tarnybos įvertintų tokį veterinarijos gydytojų poelgį ir padarytų atitinkamas išvadas.

„Kas nutiko šuniukui, visai tarp kitko jie paklausė tik po viso to man visiškai nesuprantamo šaukimo ant manęs ir netikėto pykčio pliūpsnio. Aš panašios situacijos, kai ant manęs rėkiama, neturėjau gal jau dvidešimt metų. Nežinau, kodėl šioje klinikoje žmonės elgėsi taip neadekvačiai, nesolidžiai, taip viską suasmenino… Išėjusi į lauką apsiverkiau…“, – žurnalistei pasakojo moteris. Anot jos, šio „priėmimo“ jai nepavyko pamiršti ir po kelių valandų pasitinkant Naujuosius metus.

„Nesuprantu, kaip taip galima, jie gi gyvūnų gydytojai, mano supratimu, jiems gyvūnai turi būti kur kas svarbiau nei Naujųjų metų šventimas. Tai juk jų darbas, pašaukimas. O jie elgėsi kaip kokie neadekvatūs žmonės, mane labai suglumino toks nejautrumas, abejingumas keturkojui ligoniui, jiems pritrūko elementaraus žmogiškumo. Net turguje dirbantys žmonės aptarnauja kur kas mandagiau nei mane priėmė šie aukštuosius mokslus baigę gydytojai“, – nuogąstavo pašnekovė.

Komentarai – labai skirtingi

Šis įrašas socialiniuose tinkluose sulaukė daugybės pasidalijimų ir komentarų. Vieni teigė dažnai einantys į šią gydyklą ir visada, bet kuriuo paros metu, sulaukiantys pagalbos, kiti smerkė tokį veterinarijos gydytojų elgesį ir prisiminė savo patirtį, kuri nevisad buvo maloni.

„Man irgi keista, kaip ši įstaiga dar turi lankytojų, matau niekas nesikeičia… Prieš kokį 14 metų operavom kalytei auglius ten, po operacijos buvo blogai, bandžiau skambinti, pasikonsultuoti, buvo pasakyta – ne darbo valandos, ko čia skambini“, – Facebooke komentavo Raimonda G.

„Jis mano šuniuką, galima sakyti, numarino! Niekada ten neveskit savo augintinio! Jį apskritai reiktų uždaryti visam! Net nežinau, kokią jis veterinariją baigęs“, – piktinosi Laura.

„Nežinau… Mus tai priėmė net naktį extra, kaip tik 30 d. Kruopščiai apžiūrėjo, nes įtarėm, kad skrandis apsivertęs galėjo būti. Patys ankstų rytą paskambino, paklausė, kaip sekasi, ar viskas gerai ir t.t. …

Paskui kitas seniau įvykis buvo, kai extra vakare ir nelengvai operacijai priėmė, irgi paskui domėjosi, sekė, kaip sveiksta..

Nemažai augintinių turime, visus tik ten vedame ir jokių bėdų… Katiną iš gatvės priglaudžiau su itin sudėtingu kojos lūžiu, kur dauguma veterinarų siūlė arba nupjaut koją, arba užmigdyti, o jie priėmė ir stebuklingų rankų bei didelės kompetencijos dėka katinas ir koją turi, ir dar nepasakysi, kad kada nors gyvenime lūžus ji buvo“, – Faceboke pasakojo Eglė Mulevičiūtė.

„Vidmantas tikrai nerealus daktaras. Yra ir per išeigines priėmęs, ir po darbo valandų. Visada malonus ir dėmesingas. Ėjom, einam ir ateityje eisime tik pas jį“, – teigė Kostu Pajūriu pasivadinęs vyras.

„Vakarinės Palangos“ pašnekovė žurnalistei šiandien teigė, jog gal ir gerai, kad jos nepriėmė šie veterinarijos gydytojai: „Man parašius apie šią nemalonią situaciją, internete pasipylė begalė komentarų, prisiskaičiau ir daug labai neigiamų. Kita vertus, jei jie su žmogumi taip elgiasi, tai kaip tada su gyvūnais, kai šie paliekami vieni, be šeimininkų, klinikoje gydyti?“, – nuogąstavo pašnekovė.

Pažįsta Silvio Berlusconį

Trisdešimt ketverių metų palangiškė Rasa Kulytė Romoje gyvena nuo 2007 metų.

Prieš devynerius metus jos pavardė itin daug skambėjo tiek Italijos, tiek Lietuvos spaudoje.

Palangiškė Rasa Kulytė išties yra labai įspūdingo grožio mergina. FB nuotr.

Italų spauda tuomet Rasą aprašė kaip pritrenkiančios išvaizdos blondinę, kurios grožiui nepajėgė atsispirti net pats tuometis premjeras Silvio Berlusconi. 2011 metais kilus skandalui dėl Italijos Vyriausybės vadovo rengiamų pasilinksminimo vakarėlių su nepilnametėmis, Italijos spauda paminėjo, jog tarp svečių galimai galėjo būti ir gražuolė lietuvaitė.

Tuomet Romoje apsilankęs televizijos prodiuseris Edvardas Žičkus susitiko su Rasa ir parengė su ja išskirtinį interviu laidai „Gyvenimas yra gražus“.

Edvardas tikino, kad Romoje įsikūrusi R.Kulytė – išties labai graži, o jos patrauklumui neatsispiria daug vyrų, juolab karšto temperamento italai. Tačiau pirmiausia lietuvė jam paliko bendrauti mėgstančios, išsilavinusios merginos įspūdį. Lietuvoje įgijusi dailės pedagogo specialybę, ji laisvai kalba keturiomis kalbomis: lietuvių, rusų, anglų ir italų, domisi politika ir menais.

Palangiškė Rasa Kulytė. FB nuotr.

„Rasa iš tiesų pažįsta premjerą S.Berlusconi. Mergina šia pažintimi labai didžiuojasi. R.Kulytės mylimasis dirba parlamente, yra verslininkas ir vienas aktyviausių premjero rėmėjų. Per jį lietuvė ir susipažino su S.Berlusconi. Vėliau net kelis mėnesius Rasa dirbo jo rinkimų štabe 2008-aisiais jam trečiąkart tampant Italijos ministru pirmininku. Lietuvė ne kartą yra dalyvavusi oficialiuose priėmimuose S.Berlusconi rezidencijoje, kartu su Stefano svečiavosi pas jį“, – tuomet pasakojo E.Žičkus.

Keliems didžiausiems Lietuvos žiniasklaidos portalams tuomet pabandžius pripaišyti Rasai intymius santykius su tuomečiu Italijos Premjeru, vėliau teko atsiprašyti moters ir savo informaciją paneigti.

Romoje visi pamišę dėl gyvūnų

Rasa šiandien kalbėdama su „Vakarine Palanga“ pasakojo, jog modelio karjerą jau baigė, o dabar siekia antrojo bakalauro – Romoje studijuoja rūbų dizainą ir scenografiją.

„Mane labai traukia menas. Klaipėdos universitete baigiau dailės terapiją ir pedagogiką, dabar štai mokausi Romoje. Dėl pandemijos paskaitos vyksta nuotoliniu būdu, bet krūvis tikrai labai didelis. Esame jauni žmonės, norisi gyvenime daug ko pasiekti“, – kalbėjo jauna moteris.

Ji sakė labai pasiilgstanti tėvų ir gimtosios Palangos. „Esu išmaišiusi visą pasaulį, tačiau gražesnės vietos nei mūsų Palanga niekur nemačiau. Miestas taip neįtikėtinai keičiasi, gražėja, visada labai noriu čia sugrįžti ir pabūti“, – nuoširdžiai kalbėjo Rasa.

Rasa Italijoje gyvena jau daug metų, bet nuolatos grįžta į Lietuvą aplankyti savo tėvelių, gyvenančių Palangoje. FB nuotr.

Paklausta, ar būtų sulaukusi pagalbos jau prieš pat Naujuosius Romoje, pašnekovė net neabejojo. „Ten visi labai pamišę dėl gyvūnų, labai juos myli, nutikus bėdai net vidury gatvės žmonės suskubtų padėti. Čia daugybė klinikų, visur labai maloniai priima, Romoje labai šilti ir geranoriški žmonės, – pasakojo palangiškė, Romoje auginantį ir savo keturkojį. – Aš nesu išpuikus, nereikalauju sau išskirtinio dėmesio, tiesiog esu įpratus prie kitokio, šiltesnio bendravimo. Nesuprantu, negi čia, Palangoje, tu privalai turėti kažkokį išskirtinį statusą, būti kažkuo nusipelnęs, kad tave gruodžio 31 – ąją priimtų veterinarijos gydytojai?“.

Šįryt pudelytę Marselę apžiūrėjo ir gydymą skyrė senosios autobusų stoties patalpose dirbantis Yaroslavas Tkhir.

„Gal tiesiog atsigriebė ant manęs?“

„Vakarinės Palangos“ kalbintas Vidmantas Urbonovič nepanoro papasakoti savo susitikimo su Rasa versijos. „Manęs visiškai nedomina tai, kas rašoma socialiniuose tinkluose. Toks mano komentaras, ir kitokio nebus“, – žurnalistei sakė veterinarijos gydytojas ir daugiau kalbėti atsisakė.

Teisingumo dėlei reiktų pasakyti, kad ir pati „Vakarinės Palangos“ žurnalistė ne kartą lankėsi gydykloje „Palangos veterinaras“ su savo augintiniu. Gal keletą kartų gydytojas nelabai maloniai ir pakėlė balsą, kad nenulaikau apžiūrimo gyvūno, kuris spurdėjo išsigandęs, tačiau dėl kompetencijos ir suteiktos pagalbos, kuri buvo tikrai kvalifikuota, jokių priekaištų daktarui Vidmantui negalėčiau pareikšti.

„Man susidarė toks įspūdis, kad ten atsiradau tiesiog ne laiku ir ne vietoje. Žinot, kaip būna, kartais žmonės dėl kažko sukonfliktuoja, o tu netyčia patenki į tą konfliktinę situaciją ir ant tavęs atsigriebia“, – šiandien svarstė Rasa.

Rasa – pasaulio mados industrijoje garsus modelis, o dabar ji studijuoja tai, kas itin artima madai – rūbų dizainą ir scenografijos meną. FB nuotr.

20 KOMENTARAI

 1. „Vakarinė Palanga“, rimtai neturite apie ką rašyti šiuo metu? Tik apie išlepintą ale „italę“, arogantišką damutę ir jos šunį?
  Ta prasme žinau šia poniutę, esu beveik tikra kad buvo paprašyta išeiti dėl savo atitinkamo elgesio ir arogancijos 🙂

  • Pritariu, bet ir pats straipsnis lyg ir turėjo būti apie šuniuką ir jo bėdas, bet didelė dalis apie ponios nuotykius Italijoje, lyg kam įdomu būtų. Nuotraukų su šuniuku – dvi, o be šuniuko – 6. Čia kaip? Tik taip tesugebėjo pasiskelbti esanti Palangoje? Ir dar ponia drįsta įspėti dėl ale neteisingų komentarų…Tas boteksas tikrai veikia…..

   • Daug metų mūsų gyvūnus prižiūri šis gydytojas. Net laukinius katinus yra tekę atvezt, kurie trainiojas po kiemą,bet už gydymą jų nei cento nepaėmė. Esam patenkinti mes ir visi, kam rekomendavom, todėl nesunku iš Klaipėdos važiuot. Turiu įtarimą, kad panelė nepratus, kad jai atsakoma. Juk modelis, kaip drįso. Manau, kad buvo situacija,, kaip šauksi, taip atsišauks.
    O straipsniukas panašu, kad apie gražuolę 😀 o ne vet kliniką. Beje, jos savininkai neprivalo dirbti pagal klientų piršto spragtelejimą

 2. Labas vakaras mieli ir mažiau mieli žmones, iškarto draugiškai visus įspėju, jog del įžeidinejančiu ar neteisingu komentaru busite patraukti atsakyti baudžiamaja atsakomybe. Todel visus nuoširdžiai kviečiu gerai pagalvoti ir tik tada viešinti savo asmenine nuomone.

  • Nusileisk ant žemės, jeigu ir traukti baudžiam. atsakomybėn, tai tave, botokso gražuole, pirmiausiai už normalių žmonių įžeidinėjimą. Dar matot komentarus pareguliuos….mažiau vartoti reikia, gal nebesivaidens, kad kažkam įdomi esi….

 3. Visoje šioje istorijoje pasigedau pagrindinio veikėjo ,t.y šuniuko. Ponia teigia ,kad šuniukas labai sunegalavo 2020 gruodžio 30 d. naktį. Ryte ji paskambino kažkokiam veterinarijos gydytojui ,kuris telefoninio pokalbio metu, net nematęs šuniuko sugebėjo, diagnozuoti ligą. Bet pats ponios nepriėmė, o rekomendavo kreiptis vakare pas kitą veterinarijos gydytoją.
  Po „neva“ įvykusio konflikto, ponia visą savo laiką paskyrė socialiniams tinklams ir „piarui“, kokia ji nuskriausta ir nelaiminga. Kaip rašoma straipsnyje , šuniukas pas veterinarijos gydytoją buvo nuvestas tik 2021 sausio 4d. lygiai po keturių dienų po, kaip teigia ponia , šuniuko sunegalavimo……
  „Vakarinė Palanga“ jūs pirmaujate geltonosios spaudos reitinguose !

 4. Gryzo namo,o cia raudono kilimo niekas nepatiese….Kiek jus reklamuosites – viena per kotletus policijai,kita per suni? Ir labai tiko straipsnyje apie suns bedas,pasakojimas,kad pazysta sena blediuznyka Berluskoni….

 5. Matosi bobutė dėmesio per karantina nesulaukia Basankėje !!!
  Gal galėtumėt daugiau apie šuniuka parašyt? Straipsnis panašus labiau i pasipūtusios botokso perdozavusios bobos verkšlenima ir jos sugulovus Italijoje.
  P.s paskaičius atsiliepimus apie veterinarus žemaitijos regione tai šis veterinaras įvertinintas iš 10/8
  Geresnių nelabai ir radau.

 6. Tokia garsi manekene ,kad tik žurnalistai apie ją žino, o visuomėnė sužinojo tik dabar , Berluskoni artima pažystama?🤣🤣 Aha Italijoj pastoviai skamba, kaip jis artimai susipažysta su visom tokiom “ garsiom manekenem “🤣🤣🤣 Mergaitei peršalo matyt galvele čia Lietuvoj, gi orelis ne Romos. Tokie neadekvatūs veterinarai ,kad net i toki straipsni nekreipia dėmesio, nes net juokinga būtų kreipti. Naujų metų palinkėjimas “Vakarinei Palangai“ nesileiskite iki 15min ar DELFI lygio, atrodo toks buvo informatyvus laikaštis, o čia kažkokia “ bela Cavala“ sumokėjo ir pradėjot iš kart nuo 2021 nesamones spausdinti. Na bet na smagu buvo pasijuokti, žinoma. Miela Madam “Garsioji Manekene “, ne viena gyvenat užsienį , žinom mes kaip ten Italijoj viskas vyksta su vet. gyditojais ir čia mes pilnai petenkintin servisu. Ir p.s. kiek žinau Palangoj yra ir daugiau vet. gyditojų tai vietoj “ isterikavimo ir išsiknisinėjimo iš žmonių“ gal rūpinkites šuniuku ir veškite ten kur vet. dirba?Nes kaip žinoma vet. Lietuvoj pakankamai.

 7. Kaip suprasti šitos rašliavos sakinį …. Net turguje dirbantys žmonės aptarnauja kur kas mandagiau….tai mes, patys susikūrę darbo vietas, kiekvieną dieną sunkiai dirbantys šitos “ garsios manekenės“ akimis, turguje dirbantys žmonės esam kažkokie antrarūšiai?
  Vietoje gėdos ir sąžinės pas šitą botokso perdozavusią „garsią manekenę“ tik dirbtina nosis ir lupos .

 8. Kiek matau, visiškai neadikvati situacija:
  1. Ex.manekenė viešai APŠMEIŽIA gydytoją (-us),o komentatoriams grasina teismu. Įdomu.
  2. Ex.manekenei šunelis juo labiau nerūpi. Jei rūpėtų, jau 10:00 ryte būtų Klaipėdoje, o ne lauktų 17valandos ir važiuotų nesusitarusi, Naujųjų išvakarėse.
  3. Ex.manekenė(ar žurnalistė) lygina Palangą (18 tūkst. gyventojų) su Roma (2,87mln gyventojų).
  4. Komentuoju, nes apmaudu už kvalifikuotus specialistus, kuriuos gali su žemėmis sumaišyti emocinga ex.manekenė.
  5.Siūlyčiau apšmeižtam gydytojui pagalvoti apie ieškinį tiek ex.manekenei, tiek VP.
  MAŽŲ MAŽIAUSIAI TURI VIEŠAI ATSIPRAŠYTI.

 9. Aš vis dar stebiuosi….nors gal jau ir nebevertėtų, mūsų žiniasklaidos kritimu žemiau plintuso! Pati žutnalistė pasakė, kad ne kartą lankėsi su savo augintiniu pas šį gydytoją, liko patenkinta šio gydytojo kompetencija ir kvalifikuota pagalba ir čia pat apsisukus prideda “ gal keletą kartų gydytojas ir nelabai maloniai pakėlė balsą kai nenulaikiau augintinio“ Gal keletą kartų??? Tai gal nei vieno tada jei pati neapsisprendžiat? Gal ir nelabai maloniai??? Tai gal vis tik ne taip ir nemaloniai jei ir vėl neapsisprendžiat? Bet va dėl kvalifikacijos ir kompetencijos nei „gal“ nei „nelabai“ neliko 🙂 Čia jau užtikrintai atsakėt. Tai, miela žurnaliste, turėtumėte tuomet turėti sąžinės ir tiesiai šviesiai pasakyti apie šio gydytojo meilę gyvūnams, profesionalumą ir atsidavimą!
  Mes iš Klaipėdos jau virš 15 metų lankomės su savo gyvūnais tik pas šį veterinarą ir ne kartą ir per šventes ir ne darbo metu extra atvejais priimdavo ir pagelbėdavo. Ne vienas mūsų pažystamas, kuriems kažkada rekomendavom šį veterinarą, liko sužavėti jo profesionalumu ir kompetencija, bei atsidavimu gyvūnams, kai kiti Klaipėdos ir Kauno veterinarai jau buvo „nurašę“ gyvūniukus ir siūlė užmigdyti! Tik šio gydytojo dėka gyvūnėliai vis dar gyvi ir laimingi toliau džiugina šeimininkus ir laimingai gyvena.
  Mieli žmonės, būkit geri, kai bendraujate su kitais, pirmiausiai iš šono pasižiūrėkit į save, kaip pradedate bendrauti, kokiu tonu…,nes kaip ten sakoma:“ kaip šauksi, taip atsilieps“.

 10. Įdomus žmonės esat, neturit ant ko įsilieti, tai čia kaip tikri didvyriai pasireiškiat, jei taip jau nepatenkinti ja esate ir neturit ka veikti, tai nueikit ir tiesiai i akis jai pasakykit, susirinkes senbezdos ir seniai kurie ka tik išmokę facebook naudotis ir neturi ka veikti tik ant kiekvieno kampo lieti savo tulžį, Gal susiraskit įdomesnės veiklos.

  • Šitas straipsnis yra „Tulžis“ 🙂 nuomonė apie teksta turi būti, nes toliau Palangos gyventojai tik ir sulauks straipsnių apie visas manekenes nepatenkintas gimtinės „servisu“.
   Neidomus man šitos misės piaras 🙃🙃🙃🙃🙃Noriu kokybiškos info, kuri būtų verta paspaudimo.

 11. Puikūs specialistai, senai pas juos vedame savo gyvūnus. Reikia ne darbo gale atvažiuoti ir būtų piėmę. O laikraščiui gėda už tokius straipsnius turėtų būti..

 12. Be reikalo jūs, žurnalistai, nusprendėt parašyti tokį negražų straipsnį apie šią kliniką. Pati esu buvusi ir pas pirmą tekste minėtą veterinarą, kuris dirba kur buvusi stotis ir pas kitus veterinarus, kurie dirba Bangų gatvėje. Sutapimas, kad pati irgi turiu pudelį ir paskutinį kartą lankiausi klinikoje Bangų g. gruodžio 31 d. ryte. Atvykau pagal išankstinį užrašymą, gydytojas Vidmantas prieš kelias dienas pats buvo užrašęs mane būtent šiai dienai. Gydytojas Vidmantas U. ir kitas ten dirbantis vet.gydytojas yra savo srities tikri profesionalai, dirba iš pašaukimo, myli gyvūnus, niekada neatsisako pakonsultuoti telefonu, nors iš to neuždirba, iš to konsultavimo telefonu ir tuo metu galėtų priimti laukiantį žmogų. Jei gyvūnui atsitinka bėda, važiuoja į namus ir savaitgalį, žinoma sprendžia individualiai, ar tai skubi extra pagalba ir žinoma gydytojas yra privatus, jis pats sprendžia kada dirbti o kada ne, irgi turi savų planų. Jis yra vienas, o gyvūnų daug, jei nepavyko kartais patekti, galima tiesiog ieškotis dar veterinarų, o ne lieti pykti. Šią kliniką atradau prieš daug metų, esu vežusi ten gydyti daug gyvūnų, per tą laiką šis veterinaras tapo kaip šeimos narys, niekada nebuvau patyrusi kažkokių neigiamų emocijų po apsilankymo ten. Atkreipkite dėmesį, kad ir kitas vet.gydytojas, kuris dirba buvusios autobuso stoties patalpuose atsisakė priimti klientę gruodžio 31d. Jei pas jus buvo labai rimta situacija, o ne šiaip maistelio nusipirkti, tai tokiu atveju yra normalu paskambinti į vet kliniką į kurią planuojama atvykti, pačiam Vidmantui ir nupasakoti situaciją ir paklausti ar dirbs 31d. vakare ir ar priims. Vis tai tai tokia pusiau šventinė diena, sutikite. Galėjo taip būti, kad tas pirmasis veterinaras arba nepriskambino Vidmantui arba informavo, bet Vidmantas pasakė nevažiuoti. Jūs to nežinote. Tuo labiau, kad Vidmantas nekomentavo plačiau šitos situacijos, o jūs paėmėt ir apjuodinote lietuvos ryte. Pas Vidmantą klientų nesumažės, pas jį važiuoja visi, nes žino, kad tai nerealiai kompetetingas veterinaras ir kaip žmogus labai mylintis savo darbą. O kad pas jį gyva eilė, tai privalumas, nes kai reikia patekti tą pačią dieną, jūs visada pateksite, nereikia laukti kelių dienų ar savaitės, taip yra palangiškiams patogiau. Bet aš prieš vizitą visada dar paskambinu ir pasakau su kokia bėda atvažiuosiu, ir jei gydytojas mato kad tuo metu jis operuos gyvūną ar bus išvykęs pas klientą į namus taip ir pasako, kada atvažiuoti ir kada priims. Linkiu jam pačiam ir jo kolegai kuo didžiausios sveikatos ir sėkmės.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: