Skuodo rajono policijos komisariate pristatomas naujas komisaras K.Bončkus. Jį nuotoliniu būdu pasveikino ir Generalinis policijos komisaras R.Požėla. Policijos nuotr.

Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas pristatė naująjį Skuodo rajono policijos komisariato viršininką palangiškį Kęstutį Bončkų. Sėkmės linkėjo ir Generalinis komisaras Rentas Požėla.

Lietuvoje įvedus karantiną, naujojo Skuodo rajono policijos komisariato viršininko pristatymas organizuotas nuotoliniu būdu – virtualiai prie susitikimo prisijungęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla naujajam Skuodo rajono policijos komisariato viršininkui linkėjo sėkmės ir teigė tikintis, jog nuoširdžiai dirbant kartu su socialiniais partneriais, Skuodo rajonas galintis vėl tapti saugiausia savivaldybe Lietuvoje.

Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas, sveikindamas naująjį Skuodo rajono policijos komisariato komandos narį, sakė pasitikintis Kęstučio Bončkaus kompetencijomis ir esąs tikras, jog būdamas nuoširdus ir profesionalus pareigūnas šis puikiai atliks pavestas vadovo pareigas bei vienys kolektyvą.

Skuodo rajono meras P. Pušinskas džiaugėsi jog lig šiol santykiai su Skuodo rajono policijos komisariato vadovybe ir pareigūnais buvę puikūs, tad esąs tikras, jog taip bus ir toliau, o dirbant kartu bus išspręsti visi kilę klausimai.

Skuodo rajono policijos komisariate pristatomas naujas komisaras K.Bončkus (dešinėje). Policijos nuotr.

Atranka Skuodo rajono policijos komisariato viršininko pareigoms užimti vyko gruodžio 21 d. Ją laimėjo dabar jau buvęs Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus. Konkurse dalyvavo trys pretendentai.

Tarnybą vidaus reikalų sistemoje Kęstutis Bončkus pradėjo 1997 metais Palangoje, Viešosios policijos Patrulinės tarnybos būrio policininku.

2003 metais pradėjo dirbti Palangos policijos komisariato Kriminalinėje policijoje.

Nuo 2013 metų, apie trejus metus, tarnybą tęsė Kretingos rajono policijos komisariate. 2016 metais grįžo į Palangą ir iki dabar dirbo Veiklos skyriaus viršininku.

Kęstutis Bončkus yra baigęs Mykolo Riomerio universitetą, turi magistro laipsnį. Už nuopelnus ir nepriekaištingą tarnybą skatintas daug kartų.

Kęstutis Bončkus Lietuvos policijos nuotr.

Už nepriekaištingą ir tinkamą viešosios tvarkos bei visuomenės saugumo užtikrinimą mieste K.Bončkui padėką yra įteikęs ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Nuo dabar K.Bončkus įgijo teisę vadintis Skuodo rajono komisaru.

„O man gaila, kad Palangoje nebematysime Kęstučio. Mandagus, dalykiškas, profesionalus pareigūnas, čia gimęs ir augęs palangiškis, bet, žinoma, reikia kilti karjeros laiptais. Iš Skuodo komisarų Palangoje buvo, ir ne vienas, o dabar štai palangiškiai „siunčia“ savo komisarą į Skuodą. Linkiu didžiulės sėkmės!“, – taip pareigūno perėjimą dirbti į Skuodą gruodį pakomentavo Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Klaipėdos VPK ir „Vakarinės Palangos“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: