Plungės rajone aptikta, kaip įtariama, naminė degtinė. Policijos nuotr.

Vakar policijos patikros poste Plungės rajone sustabdytas vyras galėtų tapti dar vienu vairuotoju, pretenduojančiu į metų nevykėlio titulą.

Atvyko su degtine

Vakar apie 12.30 val. kelyje Mažeikiai – Plungė – Tauragė, Jovaišiškės kaime, judėjimo tarp savivaldybių kontrolę vykdę Plungės rajono pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A4“.

Į policijos judėjimo kontrolės mobilųjį postą atvykusio vairuotojo elgesys sukėlė įtarimų, todėl automobilis buvo apžiūrėtas nuodugniau. Bagažinėje pareigūnai rado dvi šiukšlių maišais apklotas plastikines talpas, o atsarginiam ratui skirtoje ertmėje – dar dvi tokias pat talpas, kuriose buvo specifinį naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio.

Iš viso pareigūnai surado apie 100 litrų, kaip įtariama, naminės degtinės.

1973 m. gimęs automobilio vairuotojas buvo pristatytas į Plungės rajono policijos komisariatą. Anksčiau neteistas vyras pareigūnams aiškino, kad talpas su galimai namine degtine rado pakeliui, sustojęs miške.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto stiprių naminių alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (pagal LR BK 201 straipsnį).

Iškart šeši protokolai

Ko gero, iki šiol labiausiai Lietuvoje „išgarsėjo“ ir liko nepralenkiamas Kretingos rajono gyventojas, kuris iš Palangos prieigose esančio policijos kontrolės posto namo buvo išlydėtas iškart su šešiais administracinių nusižengimų protokolais.

Kaip „Vakarinė Palanga“ jau rašė, gruodžio 20 d. sustabdę į kurortą susirengusį vyriškį, pareigūnai pirmiausiai atkreipė dėmesį į tai, jog jis vairuoja automobilį, kurio vairas įrengtas dešinėje pusėje.

Nuo šių metų pradžios, pagal KET 415 str. 6 d. motorinių transporto priemonių, kurios pritaikytos eismui kairiąja kelio puse ir turi vairą dešinėje pusėje, vairavimas yra draudžiamas, išskyrus labai ribotą laiką, reikalingą transporto priemonei pargabenti iki reikiamos vietos. Pareigūnus nustebino tai, jog sustabdytasis vairuotojas Lietuvos keliams nepritaikytą automobilį vairuoja jau labai ilgą laiką. Be to, mašina nebuvo drausta privalomuoju civiliniu draudimu.

Už šiuos du KET pažeidimus svečias užsidirbo pirmąjį protokolą ir nemažas baudas.

Pareigūnams išsamiau tikrinant vairuotoją ir transporto priemonę, duomenų bazėje buvo aptikta tikra staigmena: šia mašina važiavęs asmuo net penkis kartus skirtinguose Lietuvos keliuose viršijo greitį ir tai užfiksavo greičio matuokliai.

„Kadangi transporto priemonė registruota Anglijoje, matyt, mūsų kolegos nerado, kur išsiųsti pranešimus apie greičio viršijimą ir kam surašyti protokolus. Dabar vairuotojas praktiškai pats atvažiavo tiesiai pareigūnams į glėbį, tad pasinaudojus šia proga jam buvo surašyti ir įteikti dar penki protokolai už greičio viršijimą“, – „Vakarinei Palangai“ tuomet komentavo Palangos policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas D.Mockaitis, šį svečią pavadinęs „tikriausiai pačiu nelaimingiausiu atvykėliu“.

Kretingos rajono savivaldybės gyventojui noras apsilankyti Palangoje kainavo tikrai labai apvalią sumą.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: