Shutterstock nuotr.

Šiais laikais retoje virtuvėje nebūtų galima atrasti įvairiausių virtuvės prietaisų bei įrangos. Jie – tarsi varomoji jėga ir didžiausia pagalba mums ruošiant ir gaminant maistą. Būtent dėl šios priežasties pažangių ir energiją taupančių šiuolaikių įrenginių pasirinkimas yra be galo platus ir, kaip niekada anksčiau, itin geras.

Visgi dažnai susiduriame su problema – virtuvės erdvė yra pernelyg maža, kad joje būtų galima sutalpinti visą norimą ir reikalingą buitinę techniką. Kad visa tai būtų galima išspręsti, yra keletas aspektų, į kuriuos reiktų atsižvelgti, renkantis atitinkamus buities prietaisus. Visa tai ne tik palengvins jūsų kasdienybę virtuvėje, bet ir pagerins visą jūsų virtuvės estetiką ir dizainą. 

Šaldytuvas

Šaldytuvas yra tas buitinės technikos įrenginys, kuris jūsų virtuvėje veiks be pertraukos. Dėl to renkantis jį, rekomenduojama prioritetą teikti ne kainai, o kokybei. Žinoma, tai visai nereiškia, jog didelė kaina lygu gerai kokybei. Galima rasti ne vieną pigesnį variantą, kurio kokybė tikrai niekuo nenusileis brangesniems modeliams. Jei jūsų virtuvė maža, apsvarstykite, kurioje jos vietoje norėtumėte pastatyti šaldytuvą bei kiek erdvės jam galėtumėte skirti. Šiuolaikinė pasiūla siūlo išties labai platų šaldytuvų dydžių diapazoną – galima rasti šaldytuvų, neturinčių šaldymo kamerų, ar net tokių, kurie ją turi, tačiau savo dydžiu yra itin kompaktiški. Užsukite į internetinę parduotuvę www.varle.lt, kur filtrų pagalba galėsite nusistatyti, kokios talpos šaldytuvo ieškote – tai labai palengvins ir pagreitins rinkimosi procesą! 

Kaitlentė

Jei neturite tiek vietos, kad galėtumėte sau leisti didelę kaitlentę, yra daugybė mažesnių variantų – dujinių, elektrinių ar indukcinių. Paprastai tokios kaitlentės nuo įprastų skiriasi tuo, jog jų kaitviečių skaičius mažesnis – galima rinktis iš vienos ar dviejų, tad ir vietos neužima tiek daug.

Taip pat galima rasti ir nešiojamų, laisvai pastatomų kaitlenčių, kurios yra itin praktiškas pasirinkimas tokiu atveju, jei negaminate labai daug. Visgi, jei ruošti maistą mėgstate ir tai darote gana dažnai, galbūt vertėtų rinktis įprastą, didesnę kaitlentę, kadangi taip bus daug patogiau jums. Tokiu atveju, reiktų galvoti apie kuklesnius kitus virtuvės įrenginius.

Mikrobangų krosnelė

Turint išties labai mažą virtuvę, tikrų tikriausiu išsigelbėjimu gali tapti mikrobangų krosnelė. Svarbiausia – gerai apgalvoti savo poreikius ir susirašyti aspektus, ko tikitės iš naujojo pirkinio. Galbūt jūs ieškote alternatyvos orkaitei ir norite, jog mikrobangų krosnelė turėtų tokias funkcijas kaip konvekcinį šildymą ar grilinimą?

Palyginanti su orkaitėmis, mikrobangų krosnelės ne tik padeda sutaupyti vietos atžvilgiu, bet yra ir daug pigesnis pasirinkimas, kadangi jų kaina gali būti prieinama kiekvienam, o ir veikimo metu sunaudojamas elektros energijos kiekis yra daug mažesnis.

Įmontuojama mikrobangų krosnelė  – taip pat gali būti idealus pasirinkimas jūsų virtuvėje. Tokia mikrobangų krosnelė yra įmontuojama į virtuvės baldus, tad, jei juos jums gamina pagal užsakymą, nepamirškite nurodyti išsirinktos mikrobangų krosnelės išmatavimų, kad ertmė jai nebūtų per maža. Tiesa, svarbu paminėti, jog mikrobangų krosnelė yra tinkamas prietaisas, galintis išpildyti visus jūsų lūkesčius, tuomet, jei nereikia gaminti valgio didelei šeimai, kadangi priešingu atveju tik apsisunkinsite sau maisto gamybos procesą. 

Indaplovė

Jei indų plovimas jums tikrų tikriausia kančia, tikriausiai net ir mažiausioje virtuvėje norėtumėte atrasti vietos indaplovei. Nors ji ir nėra įrenginys, be kurio būtų neįmanoma išsiversti, esant poreikiui tikrai galima ją įkomponuoti bendrame virtuvės vaizde. Tokiu atveju geriausiai pasitarnaus įmontuojamos indaplovės, kurios neužimtų papildomo virtuvės grindų ploto bei kurios netrukdytų laisvai judėti virtuvėje.

Be to, indaplovių galima rasti pačių įvairiausių dydžių, tad pagalvokite, kiek nešvarių indų paprastai susikaupia gaminant bei keliems žmonėms ji turėtų būti skirta.

Atsakymai į šiuos klausimus padės išsirinkti geriausią indaplovės dydį – paprastai tariant, kuo didesnė šeima, tuo didesnės indaplovės reiktų. Visgi, jei tokios indaplovės sau leisti negalite dėl vietos stygiaus, rinkitės mažesnę. Tačiau tuomet atkreipkite dėmesį į indaplovės viduje esančių stalčių ar krepšių dydį bei į tai, ar jie reguliuojasi. Reguliuojami krepšiai ir stalčiai padės sutalpinti daugiau indų, tad lengvai išplausite viską vienu metu. Tikimės, jog šie patarimai leis efektyviai išnaudoti virtuvės erdvę ir įsigyti visą buitinę techniką, apie kurią svajojate!

Pranešimas spaudai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: