Užsienio žiniasklaida publikuoja šią dingusios Giedrės Vaškytės nuotrauką. timesofaddu.com nuotr.

Kaip vakar pranešė užsienio žiniasklaida, 33-ejų Giedrės Vaškytės, kuri dingo Maldyvuose be žinios vasario 13-osios popietę išėjusi maudytis, šeima pasiūlė 100 000 dolerių sumą tiems, kurie praneš apie ją gyvybiškai svarbios informacijos.

Pasak jos vyro Parmaro Gursharanjito Singho, jie kartu ilsėjosi prie baseino penkių žvaigždučių „Inter Continental“ viešbutyje Maldyvų Maamunagau kurorte, kur buvo apsistoję, kol Vaškytė neišėjo greitai paplaukioti jūroje, o tada dingo be pėdsakų.

„Khaleej Times“ cituoja G.Vaškytės vyrą Singhą: „Mes kartu ilsėjomės prie baseino, apie 15.30 val. ji pasakė, kad ketina greitai paplaukioti jūroje. Niekada neįsivaizdavau, kad tai bus siaubingos tragedijos pradžia“.

Giedrė Vaškytė turi Kanados pilietybę, užsienio spaudoje jos vyras minimas kaip emigrantas iš Dubajaus.

G.Vaškytė buvo nėščia aštuntą mėnesį ir turėjo gimdyti kovo mėnesį. Jos vyras turi verslą Dubajuje ir Kanadoje.

Maldyvų nacionalinių gynybos pajėgų pakrančių apsaugos tarnybos penkias dienas ieškojo turistės, tam buvo pasitelkti narai, oro ir jūros pajėgos. Tačiau kol kas nerasta nė vienos užuominos, kur dingo moteris.

Giedrė Vaškytė. curlytales.com nuotr.

„Khaleej Times“ pranešė cituodamas policijos vyriausiojo komisariato inspektorių Aslamą Mohamedą, kad: „Turime tvirtų įrodymų ir manome, jog ji pasiklydo jūroje bandydama nardyti netoli paplūdimio. Neturime užuominos galvoti kitaip. Naujų įrodymų neatsirado. Bet tikimės, kad vis tiek pavyks ją rasti sveiką ir gyvą, nors tikimybė kasdien mažėja“.

Tačiau jos šeima mano, kad reikia gilintis į šį klausimą, ir tvirtino, kad ją galėjo pagrobti piratai arba kita nusikalstama veikla užsiimantys asmenys. Šeima teigia, kad tai yra „labai įprasta Maldyvuose“.

Tai siaubinga. Manome, kad ją pagrobė piratai, tai yra paplitę Maldyvuose.

„Tai siaubinga. Manome, kad ją pagrobė piratai, tai yra paplitę Maldyvuose. Štai kodėl mes skiriame 100 000 dolerių atlygį tiems, kurie gali suteikti informacijos apie ją ar padėti mums ją surasti“, – sakė Singhas.

Giedrė Vaškytė 2017 metais baigė vieną iš Kanados universitetų ir įgijo verslo vadybos bakalaurą.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: