Bendrovės "Ambra investicijos" ir "Auskos" direktorius Gintaras Pociūnas. Juliaus Kalinausko/ 15min.lt nuotr.

Palangą pasiekė itin liūdna žinia – mirė prezidentinės vilos „Auska“ generalinis direktorius Gintaras Pociūnas.

Mirtis G.Pociūną pasiglemžė naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Verslininkas mirė vienoje iš sostinės ligoninių.

Čia G.Pociūnas prieš kurį laiką pateko susirgęs koronavirusu, komplikavusis ligai jis paniro į komą, iš kurios jau neatsigavo.

Gintarui Pociūnui buvo 54 metai.

„Auskai“ jis vadovavo nuo pat to laiko, kai taip pat jo vadovaujama bendrovė „Ambra investicijos“ laimėjo konkursą ir išsinuomavo prezidentinę vilą 2011 m.

Sutartis su „Ambra investicijomis“ baigiasi šį kovą, tuomet vilą perims Palangos savivaldybė.

„Nuoširdžiausia užuojauta šeimai, artimiesiems, kolektyvui, netekus UAB „Ambra investicijos“ (Vila Auska) direktoriaus Gintaro Pociūno“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje parašė Palangos viešbučių ir restoranų asociacija.

Jos vadovė Ingrida Valaitienė „Vakarinei Palangai“ šiandien sakė, jog asociacija yra priblokšta tokios žinios. „Neišpasakytai liūdna… Esame priblokšti…“, – sakė I.Valaitienė.

Asociacija sprendžia dėl dalyvavimo G.Pociūno laidotuvėse.

Papildyta 14:30 val.

Šiandien prieš 14 val. įrašą vilos „Auska“ „Facebooko“ paskyroje paliko ir „Auskos“ atstovai.

„Vakar (2021-03-01) įvyko skaudi netektis. Eidamas 54-uosius savo gyvenimo metus, neįveikęs pandemijos mus paliko „Auskos“ generalinis direktorius Gintaras Pociūnas. Netekome visada besišypsančio, draugiško ir nuoširdaus žmogaus. Dėkojame už begalinį atsidavimą darbui ir pagalbą šalia esantiems žmonėms. Reiškiame užuojautą šeimai, draugams, kolegoms ir bendraminčiams. Tegul šviesus bus Jums Dangus. Visas „Auskos“ kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą šeimai ir artimiesiems“, – parašė „Auskos“ atstovai.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: