Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Tyrimai rodo, jog daugeliui jaunosios kartos porų karantinas bent jau miegamajame išėjo į naudą – dažnesni eksperimentai, atviresnis požiūris į naujoves, neatrasti potyriai. Visgi, pastebima, kad kai kuriems įsimylėjėliams, pratusiems prie nuolatinio veiksmo sūkurio, buvimas namuose prigesino ugnį ir smalsumą. Toliau – 4 būdai, įkvėpsiantys aistros.

1.   Naujovės

Viena iš priežasčių, kodėl namuose užsibuvusiųjų seksualinis gyvenimas tampa pasyvus – nuobodulys, rutina. Ne be reikalo paprastai ir konfidencialiai internetu užsakomos sekso prekės tampa vis paklausesnės. Teigiama, kad poros drąsiau įsileidžia įvairius žaisliukus, kurie padeda pažinti savo kūną, paįvairinti potyrius poroje. Seksologai džiaugiasi, jog naujovių paieškos pamažu tampa normalia praktika ir teigia, kad apsipirkimas kartu turi teigiamą poveikį artumui. Įkvėpimo pasisemti bei apžiūrėti kokybiškų prekių asortimentą galite paspaudę šią nuorodą.

2. Filmai ir muzika

Kartais nereikia jokių ypatingų detalių ar papildomų išlaidų, užtenka tiesiog išnaudoti kiekvienam prieinamas priemones. Pavyzdžiui, filmai ar muzika. Kartu žiūrimi romantiškų, erotinių scenų turintys filmai ne tik sužadina jaudulį, tačiau lygiai taip pat gali tapti puikiu diskusijų intymiomis temomis pagrindu. Skatinama išnaudoti ir nuo kasdienybės neatsiejamos muzikos privalumus. Tam tikras ritmas, melodija, tekstai sustiprina pojūčius: skatina atsipalaiduoti, susikaupti, padeda palaikyti aktyvumą sporto metu. Kartu sudaromi garso takeliai gali sustiprinti seksualias emocijas, potraukį.

3. Staigmenos

Ypač šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai save ar kitą stebinti kartais pritrūkstama motyvacijos, reikia įdėti daugiau pastangų. Santykių ekspertai pabrėžia, kad intymus gyvenimas stipriai susijęs kone su kiekvienu kasdienybės potyriu: geromis ar blogomis emocijomis, sėkme ar nesėkmėmis, pakilia nuotaika ar depresyviomis mintimis. Streso kupinu metu, net paprasčiausia gėlių puokštė, į namus užsakoma skani vakarienė bei kitos kuriamos staigmenos kelia ne tik nuostabą, bet ir stiprina partnerių libido.

4. Aktyvi veikla

Karantino metu daugelis atranda naujas aktyvias veiklas – žygius miškuose, bėgimą, jogą, aukšto intensyvumo treniruotes. Jei tai kol kas tik planuose, verta nebeatidėlioti, žengti pirmuosius žingsnius. Kuo tai naudinga poros smalsumui, artumui? Moksliškai įrodyta, jog sportas ne tik atima jėgas, bet ir suteikia energijos, gyvybiškumo, net didina seksualinį potraukį. Jau nė neminint to, kad aktyvi veikla poroje suteiks galimybę drauge kokybiškai praleisti laisvalaikį, atrasti naujų bendrų pokalbio temų.

Kada paskutinį kartą nustebinote savo antrąją pusę, skyrėte laiko naujovių paieškoms drauge ar tiesiog aktyviai veiklai? Jei jaučiate, kad karantinas pamažu įsivyrauja ne tik kasdienybėje, bet ir miegamajame, tikėtina, kad laikas kai kuriuos dalykus atrasti iš naujo!

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: