Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Nesvarbu, ar perkate tai, ko reikia jūsų pirmiesiems namams, ar ieškote dovanos, ar ruošiatės kažkokiai šventei, aukštos kokybės stalo įrankių komplektai yra išties praktiškas pasirinkimas. Jie gali skirtis tiek savo funkcionalumu, tiek dizainu. Ieškote asmeninius poreikius geriausiai atitinkančių stalo įrankių? Šiame straipsnyje pateikiame pagrindinius patarimus, kaip tokius išsirinkti.

1. Pasirinkite blizgesio lygį

Nors daugelis žmonių juos vadina sidabriniais, stalo įrankiuose, pagamintuose iš nerūdijančio plieno, šio metalo nėra. Tokia medžiaga yra plieno, chromo ir nikelio lydinys, sukurtas naudojant skirtingas jų proporcijas. Taip išgaunama specifinė nerūdijančio plieno išvaizda. Kuo daugiau nikelio, tuo metalo gaminiai blizgesni. Atsižvelgiant į tai, galima pasirinkti sau patraukliausią variantą. Jeigu norite labiau spindinčių stalo įrankių, patariama įsigyti tuos, kuriuose yra daugiau nikelio. Jei labiau patinka matinė išvaizda, tinkamesni bus daugiau chromo turintys peiliai, šaukštai, šakutės.

2. Įvertinkite žmonių skaičių

Bendra taisyklė, leidžianti nuspręsti, kiek stalo įrankių komplektų jums reikia, yra ant stalo esančių serviravimo vietų arba prie jo sėdinčių žmonių skaičius. Jeigu planuojate įsigyti kasdieniam naudojimui skirtus įrankius, paprasčiausiai įvertinkite, kiek yra šeimos narių ar kitų namuose gyvenančių asmenų. Tiesa, tam, kad netyčia pasimetus vienam ar keletui įrankių kiekvienas turėtų su kuo valgyti, rekomenduojama įsigyti porą papildomų komplektų.

Jeigu ruošiatės šventei, jums gali prireikti ne tik didesnio stalo, bet ir daugiau įrankių. Jų kiekis priklauso nuo svečių skaičiaus. Jeigu ypatinga proga jau visai netrukus, nesijaudinkite – stalo įrankiai internetu greitas ir patogus sprendimas. Peržvelgę platų asortimentą galite lengvai išsirinkti ir užsisakyti norimas prekes.

3. Rinkitės sau patinkantį dizainą

Norint įsigyti metalinius stalo įrankius, kurie atitiktų jūsų gyvenimo būdą, svarbu atsižvelgti į asmeninius pomėgius. Jeigu serviruodami stalą dažniausiai naudojate staltiesę ir porceliano indus, bene geriausias pasirinkimas bus tradicinio dizaino įrankiai. Paprastai jie pasižymi puošnia, elegantiška išvaizda, taip pat gali būti dekoruoti įvairiais raštais ir ornamentais.

Jei labiau mėgstate paprastumą, dažnai valgote ne prie stalo, jums puikiai tiks šiuolaikiško, minimalistinio dizaino įrankiai. Juos pakankamai lengva priderinti prie įvairių įvaizdžių. Be to, tokie stalo įrankiai atrodo labai patraukliai ir skoningai.

Jau kurį laiką svarstote galimybę įsigyti naujus metalinius stalo įrankius? Dabar gali būti puiki proga tai padaryti. Internetu juos išsirinkti ir užsisakyti labai paprasta. Atnaujinkite savo valgomojo ar virtuvės įvaizdį ir pasirūpinkite, kad mėgautis maistu būtų dar maloniau!

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: