Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Nesvarbu, apie kokią sritį bei šios prekes/paslaugas vartojančius klientus bekalbėtume, svarbiausia pastariesiems yra nauda, kurią gauna bei už kurią moka pinigus. Vadinasi, logiškai mąstant, įsigiję vieną ar kitą daiktą, į dėžę ar kitą pakuotę, kurioje šis buvo supakuotas, šie net nežvilgteli. Jei ką tik taip ir padarėte, siūlytumėte savo klaidą ištaisyti ir, perkeltine prasme kalbant, atsukti laiką atgal.

Iš gofruoto kartono pagamintos pakuotės gali ir toliau sėkmingai tarnauti jūsų buityje, pavyzdžiui, atlikdamos daiktadėžių funkciją. Pažvelgus, ką žmonės, pridėję šiek tiek darbo ir fantazijos, gali padaryti iš paprasčiausių daiktų, iš tiesų maloniai nustebina! Galiausiai, be pakuotės dažnas daiktas net ir negalėtų pasiekti jūsų namų. Gali būti, jog pastarojo laikini „namai“ yra pagaminti megapakas.lt darbuotojų rankomis. Tai – viena iš šioje srityje veikiančių įmonių, savo klientams galinčių pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją.

Pakuotės reikšmė

Taip, kaip ir minėjome, žmonės yra suinteresuoti mokėti už tam tikrą daiktą, o ne šį lydinčias medžiagas. Tiesa, žmonės, turintys bent minimalias žinias apie kainodarą, žino, jog į galutinę produkto kainą įeina ir pakavimo medžiagų įkainis. Juk, logiškai mąstant, kokiu kitu būdu jus pasieks, pavyzdžiui, pica? Kokybiškos pakavimo medžiagos leidžia galutiniam vartotojui gauti produktą, nepraradusį savo funkcinių bei estetinių savybių. Taip pat svarbu paminėti, jog pakavimo rinkoje pradėjus naudoti gofruotą kartoną, atsirado galimybė produktus transportuoti tarp šalių, nutolusių viena nuo kitos per milžiniškus atstumus.

Kartono dėžių privalumai išryškėjant ir šiuos sandėliuojant ar kraunant pervežimui į transporto priemones. Tikriausiai susitiksite su mintimi, jog kur kas paprasčiau bei racionaliau sandėliuoti, pavyzdžiui, pomidorus, tvarkingai sudėliotus į dėžes, o ne sumestus į maišus.

Pakuotė taip pat atlieka savotišką marketingo funkciją. Juk ant pastarosios dažniausiai matome ne tik daikto pavadinimą bei modelį, bet ir gamintoją, prekybos vietos adresą.

O ką jums gali pasiūlyti UAB „Megapakas“?

UAB „Megapakas“ – jauna, tačiau svarų žingsnį kartoninių pakuočių rinkoje žengusi įmonė. Pagrindinis veiklos tikslas yra pasiūlyti savo klientų poreikius geriausiai atitinkančias ekologiškas, kokybiškas gofruoto kartono pakuotes bei kitas su pakavimu susijusias paslaugas.

Priklausomai nuo individualių klientų poreikių, klientams gali būti pasiūlytos skirtingo dizaino dėžutes, kurių visi modeliai pateikiami tarptautiniu mastu naudojame FEFCO kataloge. Tais atvejais, kai užsakovo pageidavimai prasilenkia su standartiniais variantais, galima pasinaudoti ir siūloma galimybe rinktis individualų užsakymą.

Prieš renkantis konkrečią dėžę, UAB „Megapakas“ atstovai primena, jog šią derėtų rinktis ne tik pagal estetinius niuansus, o atsižvelgiant į tai, kas šioje bus pakuojama. Juk, savaime suprantama, daug sveriančių krovinių, maisto produktų ar cheminių medžiagų pakuotės, norint išsaugoti daiktus nepažeistus, skiriasi. Įmonė savo klientams siūlo rinktis iš žemiau pateiktų pakuočių bei kitų pakavimui naudojamų medžiagų variantų.

·        Klapaninės dėžės

·        Dėžutės picoms

·        Konditerinės dėžės

·        Dėžės žemės ūkio produkcijai laikyti

·        Dėžės iš dviejų dalių

·        Greito uždarymo dėžės

·        Skirtukai/tarpinės/pertvaros

UAB „Megapakas“ komanda yra pasirengusi išpildyti jūsų viziją bei sukurti pakuotę nuo nulio. Tačiau laukiami ir tie klientai, kuriems aktualu ne visas pakuotės gamybos procesas, o atskiros procedūros, pavyzdžiui, pjaustymas, bigavimas (lenkimo griovelių įspaudimas kartone/storesniame popieriuje), kirtimas, klijavimas, spausdinimas, pakavimas, pageidaujamos reklamos, tekstų, logotipo ar kito turinio spausdinimas. Viską, kas yra susiję su kartoninėmis pakuotėmis, galite gauti iš profesionalių UAB „Megapakas“ komandos narių rankų!

2 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: