Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Blefaroplastika (vokų pakėlimo operacija) yra pakankamai paprasta plastinė procedūra, kurios metu pašalinama perteklinė oda nuo viršutinių vokų ir/arba riebalų sankaupos apatiniuose vokuose. Tai leidžia išryškinti akis, atjauninti jų ir bendrą veido išvaizdą. Paprastai ši operacija puikia tinka daugeliui pacientų. Visgi sklando nemažai mitų, kurie priverčia žmonės suabejoti, ar išties verta ją atlikti.

1. Blefaroplastika yra tik kosmetinė procedūra

Nors daugeliui žmonių akių vokų pakėlimas atliekamas kosmetiniais tikslais, pavyzdžiui, siekiant atjauninti išvaizdą ir padidinti pasitikėjimą savimi, ši plastinė operacija gali būti atliekama ir dėl medicininių priežasčių. Žmonės, kuriems yra diagnozuota ptozė, turi smarkiai nukarusius vokus. Tokia būklė gali paveikti tik vieną arba abi akis. Šiuo atveju vokų pakėlimo operacija laikoma gydymu ir netgi gali būti kompensuojama.

2. Po šios operacijos lieka nepatrauklūs randai

Nepaisant to, kad kai kurios įžymybės mus įtikino, jog po bet kokios plastinės procedūros turime atrodyti tobulai, tai nereiškia, kad nedideli randeliai yra kažkas blogo. Patyręs plastikos chirurgas pjūvius atlieka itin kruopščiai ir tiksliai. Todėl praėjus kuriam laikui po procedūros randeliai yra beveik nepastebimi.

3. Po blefaroplastikos sausėja akys

Dar vienas mitas, susijęs su vokų operacija, yra tas, kad po jos pasireiškia akių sausumas. Nors bet kokia plastinė procedūra paprastai yra susijusi su nedidele rizika, blefaroplastika retai, kada sukelia akių sausumą. Tam, kad to būtų išvengta, labai svarbu pasirinkti patikimą plastikos chirurgą, kuris puikiai išmanytų tai, ką daro. Taigi, jeigu planuojate atlikti tokią operaciją, būtinai gerai pasidomėkite klinika ir joje dirbančiais specialistais.

4. Nėra itin brangi operacija

Lyginant su kitomis plastinėmis procedūromis blefaroplastika, nėra itin brangi. Daugiau apie šios operacijos kainą galima sužinoti pasikonsultavus su klinikoje dirbančiais specialistais. Be to, kaip jau buvo užsiminta, jeigu užkritę akių vokai lemia tam tikras sveikatos problemas, operacija gali būti kompensuojama.

5. Vokų plastikos metu pašalinamos visos raukšlės

Ši operacija atliekama ne siekiant pašalinti raukšles, o pakoreguoti viršutinių arba apatinių vokų išvaizdą. Tiesa, jos metu akys yra tarsi atveriamos, todėl veidas atrodo kur kas jauniau. Norint pašalinti aplink akis esančias raukšles gali būti atliekamos kitos plastinės arba kosmetinės procedūros.

Vokų pakėlimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nėra patenkinti jų išvaizda arba dėl to kenčia fizinį diskomfortą, sveikatos sutrikimus. Daugiau informacijos apie šią procedūrą galite rasti čia: https://www.svplastic.com/paslaugos/plastine-ir-estetine-chirurgija/veido-operacijos/voku-plastika. Susipažinkite su blefaroplastikos subtilybėmis ir pasirinkite geriausius šios srities specialistus, kurie gali padėti susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: