Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Magnetinės lentos yra ilgaamžiškos, universalios ir lengvai prižiūrimos priemonės. Jos gali būti naudojamos biuruose, pavyzdžiui, susirinkimų, konferencijų metu. Negana to, tokios lentos vis dažniau įrengiamos ir mokyklose. Ši funkcionali priemonė yra naudinga norint rodyti prezentacijas ir patogiai pateikti idėjas, mintis. Tad, kur šios lentos yra pritaikomos ir kokie jų tipai gali būti šiandien?

Praverčia mokyklose

Kaip ir buvo minėta, šis darbo įrankis puikiai praverčia mokyklose. Jį yra paprasta naudoti ir nereikia jokių specialių įgūdžių. Tad tokia priemonė tinkama ir mažiesiems mokinukams. Magnetinė lenta dažniausiai naudojama klasėse, pakeičiant tradicines lentas, ant kurių rašoma su kreida. Mokytojai jas naudoja mokymo medžiagai pateikti. Šios lentos turi specialiai pritaikytus žymeklius, kurie yra daugkartinio naudojimo ir gali būti greitai ištrintas jais parašytas tekstas.

Taip pat turint tokią priemonę naudinga įsigyti ir magnetines raides kurios, gali padėti sudominti vaikus ir paversti mokymosi procesą įdomesniu. Be to, mokiniai skatinami dalyvauti pamokose, nes vienu metu patogiai naudotis lenta gali daugiau nei vienas asmuo. Taigi, tai labai gera priemonė greitiems paaiškinimams ir spontaniškam darbui.

Efektyvi priemonė biuruose

Magnetinės lentos neabejotinai atras savo vietą ir biuruose. Tai yra ilgaamžiškas ir ekonomiškai efektyvus pasirinkimas. Užuot kabinant ar dalinant popierinius pranešimus, galima rašyti tiesiai ant lentos arba pritvirtinti svarbius dokumentus magnetais. Ši priemonė taip pat gali būti naudojama konferencijų, verslo susitikimų metu. Ji ypač praverčia strateguojant ir dalijantis idėjomis. Be to, kabinant tokią detalę biure, šis atrodys profesionaliai ir bus papuoštas moderniu bei funkcionaliu akcentu.

Išsirinkite geriausią variantą pagal poreikius

Atsižvelgiant į savo poreikius, galima lengviau apsispręsti, kokios magnetinės lentos jums reikia. Pateikiame galimus šių priemonių variantus:

  • Magnetinės lentelės rašymui – tai nedidelės lentelės, kurias patogu laikyti rankose. Jos gali tapti pagalbine priemone vaikams, kurie mokosi rašyti.
  • Magnetinės baltos lentos su aliuminio rėmu – paprastai šios priemonės yra tvirtinamos prie sienos. Tokios lentos gali būti kabinamos horizontaliai ar net vertikaliai.
  • Magnetinės lentos lakuotu paviršiumi – tokios lentos populiariausios biuruose, kadangi lakuotas paviršius yra lengvai valomas ir padeda išlaikyti tvarkingą išvaizdą.
  • Magnetinės baltos lentos keramikiniu paviršiumi – jos yra vienos iš patvariausių. Kainos atžvilgiu šios lentos yra šiek tiek brangesnės, tačiau jos turi įbėžimams atsparų paviršių.
  • Magnetinės lentos su stovu – tokios priemonės dažniausiai yra dvipusės. Dėl šios priežasties galite sutalpinti daugiau informacijos.
  • Magnetinės metų ar mėnesio planavimo lentos – jos itin praverčia planuojant darbus, susitikimus. Gera žinia yra ta, kad galite įsigyti savaitės, mėnesio ar net metų planavimui skirtas lentas.

Taigi, magnetinės lentos yra lengvai pritaikomos mokyklose, biuruose, ar kitose jūsų poreikius atitinkančiose vietose. Platus asortimentas leidžia lengvai išsirinkti jau šiandien.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: