"Vakarinės Palangos" nuotr.

Eglė Jūraitė

Šiąnakt į garsiąją prezidentinę vilą „Auska“ skubėjo greitoji medicinos pagalba bei policija – buvo gautas pranešimas, kad pro langą iškrito mergina.

Supainiojo duris?

Kaip pavyko sužinoti „Vakarinei Palangai“, greitoji pagalba į vilą, kurią pastarąjį penktadienį Palangos savivaldybė išnuomojo mažajai bendrijai „Roko virtuvė“, vyko apie 23.30 val.

Atvykę medikai rado ant pirmojo aukšto terasos gulinčią merginą. Ji aiškino, jog buvo apsimiegojusi, kai sugalvojo iš numerio išeiti į koridorių. Dėl savo mieguistos būsenos neva supainiojusi duris ir atsidariusi ne į koridorių, o langą – numeriuose jie yra dideli, įstiklinti nuo lubų iki grindų.

Neva pamaniusi, kad tai išėjimas į koridorių, mergina žengė pro lango duris ir, kaip teigė, iš antrojo aukšto nukrito ant apačioje esančios terasos lentų.

Medikai merginą išgabeno į vieną iš Klaipėdos ligoninių.

Regis, didesnių sužalojimų nukentėjusiai pavyko išvengti, pagal negalutinę informaciją, jai lūžo rankos riešas.

Atvyko į svečius

Atvykus medikams ir policijos pareigūnams šalia pro langą iškritusios merginos buvo du vaikinai. Būtent jie skambino pagalbos numeriu 112.

„Vakarinė Palanga“ šįryt dėl įvykio komentaro paprašė naujojo „Auskos“ nuomininko Roko Galvono, jis yra „Roko virtuvės“ savininkas.

Rokas Galvonas. Asmeninio albumo nuotr.

21 – erių jaunuolis pasakojo, jog buvo pasikvietęs į svečius savo draugus, kad jie pamatytų „Auską“. Tarp svečių buvo ir trisdešimt penkerių mergina.

„Ji atvažiavo pas mane į svečius apžiūrėti „Auskos“, pasiliko nakvoti“, – pasakojo R.Galvonas.

Pašnekovas pateikė tą pačią versiją – mergina susipainiojo ir atsidariusi ne tas duris iškrito pro langą. Tačiau jis teigė, jog viešnia krito ne iš antrojo, o iš pirmo aukšto.

„Vakarinės Palangos“ žiniomis, „Auskoje“ yra numerių, kur pirmasis aukštas yra gerokai aukščiau nei būna įprastai.

R.Galvonas teigė neatsimenąs, kelintą valandą tai įvyko, bet jau buvo tamsu. Jis neigė, kad svečiai vartojo alkoholį ar kažką panašaus.

„Mergina jau paleista iš ligoninės gydytis ambulatoriškai“, – šįryt „Vakarinei Palangai“ sakė R.Galvonas.

Vienas iš „Auskos“ numerių, fotografuota praėjusį penktadienį. „Vakarinės Palangos“ nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: