Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Viena iš priežasčių, kodėl mes taip mylime gamtą, yra mūsų ryšys su ja. Todėl organiškas interjeras šiuo metu yra populiarus, nes pasitelkdami tokį dizainą žmonės savo namuose pasijaučia lyg būdami gamtoje. Tokio tipo kambariuose galima pamatyti pagrindinius Žemės elementus, kurie suteikia namams ramybės ir net prabangos jausmą. Iš visų kambarių, organiško interjero sukūrimas virtuvėje gali būti sudėtingiausias. Pateikiame tris patarimus, į kuriuos vertėtų atsižvelgti, norint sukurti virtuvėje organišką interjerą.

1. Stilingo ir tvaraus virtuvinio komplekto pasirinkimas

Virtuvė yra toks kambarys, kuriame dažniausiai jaučiamas stresas ar skubėjimas. Vaišių ruošimas svečiams, pietų ir vakarienės gaminimas išvargina žmogų, nes tai reikalauja susikaupimo ir laiko. Priešingai nei paprastas, organiškas virtuvės interjeras suteikia ramybės.

Pavyzdžiui, jeigu jus atpalaiduoja medžiai, sukurkite tokį virtuvės interjerą, kuriame dominuotų šviesiai rudi ir žali atspalviai. Atitinkamai, kambario gaminiai taip pat turi atitikti pasirinktą stilistiką. Tačiau rinkdamiesi baldus atkreipkite dėmesį į tai, ar jie yra tvarūs.

2. Vyraujančios medžiagos ir tekstūros

Naudokite medžiagas, kurias galima rasti gamtoje – akmuo, mediena ar net molis. Paprasčiausias būdas jų gauti yra prisirinkti patiems. Pavyzdžiui, vaikščiodami po mišką, pasirinkite gražios formos akmenų ir virtuvėje juos padėkite kaip dekoraciją. Jeigu ieškote baldų – medienos gaminiai yra puikus pasirinkimas. Jie pasižymi tekstūrų įvairove, patvarumu, grožiu ir plačiomis apdailos galimybėmis. Ši medžiaga suteikia dizainui natūralų, rankų darbo pojūtį.

3. Žalios poilsio zonos sukūrimas

Organiško stiliaus interjeras neegzistuotų be augalų. Nesvarbu, koks yra jų dydis ar kiekis. Naudodamiesi jais, sukurkite virtuvėje zoną, kurioje galėtumėte pailsėti po maisto ruošimo. Nors ir atrodytų kartais keista laikyti augalus virtuvėje, tačiau tik taip pilnai „susijungsite“ su gamta ir jausitės laimingesni bei produktyvesni.

Taigi, organiškas interjeras suteiks jūsų virtuvei gyvybės ir privers jaustis kaip tikroje gamtoje. Svarbu išlaikyti vientisą stilistiką ir pasirinkti natūralias medžiagas. Vieni iš pagrindinių baldų virtuvėje, į kuriuos reikėtų labiausiai kreipti dėmesį, yra virtuvinės spintelės. Kviečiame užsukti čia https://www.baldaipl.lt/baldai/virtuve/virtuves-spinteles ir išsirinkti sau tinkamą gaminį.

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: