Shutterstock nuotr.

Nuo birželio 30 dienos oro bendrovė „SAS Scandinavian Airlines“ pristatys tiesioginį maršrutą tarp Palangos oro uosto ir Oslo. Šiuo maršrutu skrydžiai vyks du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais.

Tiesioginio skrydžio bilieto kaina, teigiama, bus nuo 46 eurų į vieną pusę. Bilietus keliautojai įsigyti gali „SAS Scandinavian Airlines“ svetainėje.

Pagal dabartinius planus, „SAS Scandinavian Airlines“ lėktuvas Palangos oro uoste numatytomis dienomis leisis 14.25 val., o išvyks iš Palangos į Oslą  – 15.05 val.

Visas esamas ir artimiausiu metu planuojamas skrydžių kryptis iš Lietuvos oro uostų, taip pat reikalavimus keliautojams rasite specialiame polapyje adresu https://www.palanga-airport.lt/kryptys-is-lietuvos-oro-uostu

Kitos naujos kryptys iš Palangos

Palangos oro uostas nuo birželio mėnesio turėtų startuoti su keturiomis naujomis kryptimis. Pagal dabartinius oro bendrovių planus, nuo pirmosios mėnesio dienos turėtų būti vykdomi skrydžiai į Londono Stanstedo oro uostą ir Airijos sostinę Dubliną („Ryanair“).

Į kitą Londono oro uostą – Lutoną – „Wizzair“ siūlomi skrydžiai turėtų prasidėti birželio 29 d., nuo mėnesio galo taip pat bus užtikrintas patogus susisiekimas su Norvegijos sostine Oslu.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: