Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien reklamavo ir pagrindinius Lietuvos kurortus. FB nuotr.

Šiandien šalies sostinė pristatė savo naująją šios vasaros turizmo kampaniją. „Nuo kultūros, renginių, maisto ir pasivaikščiojimų pavarkite Vilniuje taip, kad po to reikėtų poilsio Lietuvos kurortuose. Tokią šios vasaros atostogų kampaniją pristatėme šiandien – man labai patinka, kad reklamuojame ne tik sostinę, bet ir keturis puikius Lietuvos kurortus. Pavarkite šią vasarą Vilniuje, pailsėkite kurortuose!“, – po pristatymo šiandien savo paskyroje socialiniame „Facebook“ tinkle parašė sostinės vadovas Remigijus Šimašius.

Suplanuoti septyni savaitgaliai

„Poilsis po Vilniaus! Jūros, smėlio ir mineralinių versmių! Praleidus savaitgalį Vilniuje norėsis dar vieno Palangoje, Neringoje, Druskininkuose ar Birštone“, – tikina turizmo kampanijos sumanytojai Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

Naujos kampanijos autoriai savo tinklalapyje www.savaitgalisvilniuje.lt pristato ne tik jau parengtą septynių turiningų savaitgalių Vilniuje programą, bet ir publikuoja šmaikščius plakatus su keturių pagrindinių Lietuvos kurortų reklama, kuriuos paspaudus patenkama tiesiai į Palangos, Neringos, Druskininkų ar Birštono oficialius tinklalapius. Štai, pavyzdžiui, Palangos plakatas nuveda tiesiai į kurorto Turizmo informacijos centro internetinę svetainę.

Pagrindinis kampanijos šūkis: „Poilsis Vilniuje tai poilsis, po kurio reikės pailsėti!“  Po turiningo poilsio Vilniuje siūloma vykti į Palangą, nes „Vilniuje sukeltas įspūdžių audras numalšins tik rami jūra“,  – tikina naujos sostinės turizmo kampanijos sumanytojai. Po Vilniaus galima važiuoti į Neringą,  nes „po tiek kilometrų naujai atrasto Vilniaus norėsis tik išsitiesti smėlyje“.  Birštoną bus verta aplankyti, nes „po tiek gastronomijos Vilniuje reikės mineralinio vandens dietos“, o Druskininkams teko galimybė „relaksuoti“ tuos, kurie po daugybės re(n)ginių Vilniuje norės „tik žiūrėti pro masažo stalo skylę“.

Turistam šią vasarą atrasti kitokią sostinę siūloma pasinaudojus specialiai parengtomis septynių savaitgalių programomis: Joninių savaitgalis, savaitgalis su vaikais, lietingasis, gastronominis, romantiškasis, savaitgalis ant kojų ir meno mylėtojų.

Parengti ir specialūs pasiūlymai tiems, kas nori apsistoti viešbučiuose, tokių turistų laukia ir geros kainos, ir net dovanos.

Plačiau apie viską tinklalapyje www.savaitgalisvilniuje.lt

„Vakarinės Palangos“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: