decostory.fr nuotr.

Jonas Antanaitis

Natūralu, jog, atsiradus vienai ar kitai naujovei, dauguma dega noru šią išbandyti. Ši tendencija galioja kalbant apie bet kurią sritį, statybos ir remontas – ne išimtis. Puikus pavyzdys – plastikiniai langai, kurie, vos tik pasirodžius rinkoje, tapo geidžiama preke ir savotišku geresnės finansinės padėties ženklus. Kas turėjo pinigų, senuosius langus pakeitė plastikiniais, na o kitiems teko likti prie pavargusių „medinukų“. Vadinasi, jei vadovautumėmės tokiu požiūriu, turėtume daryti išvadą, jog šiandien žmonių finansinė gerovė… smunka. Tiek renovuojant, tiek statant naujus namus, vis dažniau pasirenkami mediniai langai. Ir žmonės, net turintys mažai ką bendro su statybų sritimi, suvokia, jog mediniai langai – stipresnė alternatyva nei plastikiniai. Straipsnyje aptarsime pagrindinius šių privalumus ir pabandysime padėti išspręsti dilemą, kokį langų gamintoją rinktis.

Mediniai langai: kodėl?

Didesnis alternatyvų pasirinkimas, viena vertus, verčia šiek tiek pasukti galvą, tačiau, kita vertus, suteikia galimybę įsigyti būtent tai, kas aktualiausia kiekvieno atveju. Tikėtina, jog žemiau pateikti medinių langų privalumai padės išsklaidyti net menkiausią abejonę, jog tai – būtent tas variantas, kurį pasirinkę tikrai nesigailėsite.

Tarnaus ilgai

Jei sofos pagalvėles ar kilimą, norėdami atnaujinti interjerą, keičiate gana dažnai, tai iš tokių konstrukcijų, kaip, pavyzdžiui, langai, tikimasi ilgos tarnystės. Mediniai langai, laikantis šių priežiūros reikalavimų, sėkmingai savo funkciją atlieka ir nepriekaištingai atrodo net ir 50 metų. O, pabodus šių išvaizdai, tiesiog paimkite į rankas teptuką ir norimos spalvos dažus.

Garantuos šilumą namuose…

Ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Mediena, kaip interjero detalė, spinduliuoja savotiška šilumos, jaukumo aura. O ir liesti medinį rėmą, sutikite, kur kas maloniau nei šaltą plastiką.

Taip pat mediena pasižymi ir puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis, tad jei ką ir reikės kaltinti, jog, šildydami namus, šildote lauką, tai tikrai nebus jūsų langai. Tiesa, galutinis rezultatas šiuo atžvilgiu priklauso nuo medienos rūšies, kokybės, lango rėmo storio.

…ir puikų mikroklimatą

Jei langai saugos šilumą jūsų namuose, tai tikrai nereiškia, jog dusite nuo šios pertekliaus. Mediniai langai, vaizdžiai tariant, kvėpuoja, tad ir patalpoje palaikomas optimalus drėgmės kiekis.

Puoselės aplinką

Norėdami kažką pakeisti, visų pirma pradėkite nuo savęs. Kuo ekologiškesnėje aplinkoje gyvename, tuo labiau tausojame savo sveikatą, o ir indėlį į aplinkosaugos idėjų puoselėjimą įdedame. Šiuolaikinės medžio apdirbimo įmonės stengiasi, jog ne tik pati mediena, bet ir kitos langų, durų ar kitų gaminių gamybos sudėtyje naudojamos medžiagos būtų ekologiškos.

AB „Stalių gaminiai“ – medienos apdirbimo įmonė, verta pasitikėjimo

Yra auksarankių žmonių, kurie, turėdami gebėjimo, noro, laiko bei reikiamų įrankių iš medienos gali pasidaryti nuostabiausių daiktų. Tiesa, dauguma kreipiasi į medienos apdirbimo įmones ar fizinius tokią paslaugą teikiančių asmenis. Stalių pasiūla yra iš tiesų nemaža, tačiau, kaip ir kitose srityse, pas tikrus profesionalus neretai nutysta ilgos eilės. Visgi praktika byloja, jog geriau apsišarvuoti kantrybe ir laukti nei vėliau, nusivylus abejotinos kokybės darbu, gadinti savo nervus.

Kodėl langus užsakyti iš AB „Stalių gaminiai“? Nes tai – patyrę medžio apdirbimo asai, savo rankomis kuriantys kokybę bei estetiką, kurioje tarpusavyje dera tradicijos ir šiuolaikinės technologijos. Nesvarbu, jums reikia standartinio modelio ir išmatavimų langų ar savo projekte matote tik nestandartinius sprendimus (pavyzdžiui, euro profilio ar angliško profilio langus), būkite tikri, jog jūsų pageidavimų išpildymas viršins turimus lūkesčius. AB „Stalių gaminiai“ – įmonė, mylinti savo darbą ir vertinanti klientą.

Europorofilio langai. Inteneto nuotr.
Angliško profilio langai. Interneto nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: