Spauda ant puodelių. Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Išrinkti tinkamą verslo dovaną nėra lengva. Visgi norisi įteikti tokį dalyką, kurį žmogus naudotų, o ne padėtų į šalį. Jeigu vis dar nerandate, ką galėtumėte padovanoti savo klientams, partneriams ar darbuotojams, puodelis gali būti puikus pasirinkimas. Štai pateikiame kelias priežastis, kodėl.

1. Atlieka daug funkcijų

Tai yra vienas iš daiktų, kuris pasižymi keliomis funkcijomis. Kai kurie puodeliai gali būti skirti vienam tikslui. Pavyzdžiui, gerti kavą ar stovyklauti. Tačiau ir šie gali būti naudojami ne tik kaip daiktai, iš kurių galima atsigerti. Priklausomai nuo formos, juose galima laikyti tušinukus, pieštukus, šepetukus ar net pinigus. Tikėtina, kad jūsų klientai, partneriai ar darbuotojai, gavę tokią dovaną, jos neišmes. Tikrai ras, kur panaudoti namuose.

2. Vizualizacijos pasirinkimas

Pakankamai dažnai renkantis dovanas susiduriama su problema, kad negalima pasirinktinai pateikti savo vizualizacijų – spalvos, užrašo ar nuotraukų. Todėl spauda ant puodelių yra puikus pasirinkimas, jeigu norite personalizuoti dovaną. Galite įteikti puodelį, ant kurio būtų jūsų įmonės logotipas. Tokiu atveju dovana galės būti naudojama ir kaip rinkodaros priemonė.

3. Tinka visoms progoms

Kai kuriais atvejais jūsų išrinkta dovana klientui, partneriui ar darbuotojui gali netikti vien todėl, kad neatitinka progos. Kai kurie daiktai yra tinkami įteikti tik tam tikrais atvejais. Tačiau puodelis kaip dovana tinka bet kada. Nesvarbu, ar tai būtų Kalėdos, ar gimtadienis. Todėl daugelis pasirenka dovanoti būtent jį.

4. Įvairovė

Turbūt daugelis galvodami apie puodelį įsivaizduojame jį paprastą ir baltą. Tačiau jų yra begalės formų, spalvų, raštų ir medžiagų. Jie gali būti stikliniai, keramikiniai, porcelianiniai ir net nerūdijančio plieno ar kartono. Kiekvienas pasižymi skirtingais privalumais. Tad pasidomėkite apie kiekvieną ir išsirinkite, jūsų nuomone, tą, kuris atrodytų unikaliausiai ir būtų naudingiausias.

Taigi galimybių, ką galite padovanoti savo klientui, partneriui ar darbuotojui, yra daug. Tačiau verta pagalvoti, ar ta dovana jam tikrai bus naudinga? Puodeliai yra vieni iš daiktų, kuriuos galima panaudoti visaip, taip pat pagražinti juos įmonės logotipu. Tad jūsų klientai, partneriai ar darbuotojai tikrai turėtų būti patenkinti.

Taip pat skaitykite: