Ministras A.Dulkys su kurorto vadovu lankosi Palangos vakcinavimo centre. J.Vanagės nuotr.

Tamara Zaiceva

Šiandien sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys visą dieną leido pajūryje – susitiko su trijų savivaldybių vadovais, apsilankė vakcinavimo centruose, pabuvojo ir prie Palangos jūros tilto.

„Ketvirtadienis pajūryje. Tik nenusimaudžiau. Su Kretingos, Palangos ir Klaipėdos merais aplankėme vakcinavimo centrus, testavimo procesus, pasitarėme apie pasirengimą rudeniui. Ar kalbėjome apie reformas ir pokyčius sveikatos apsaugos sistemoje? Taip. Bandžiau teikti pasiūlymą, kurio būtų neįmanoma atsisakyti“, – visai neseniai savo Facebooko paskyroje parašė ministras.

Savo kelionę pajūryje A.Dulkys pradėjo Kretingos rajono savivaldybėje, kur susitiko su rajono meru Antanu Kalniumi. Po susitikimo ministras lankėsi Kretingos vakcinavimo centre.

Vėliau ministras atvyko į Palangą, kur susitiko su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi. Vėliau kartu su meru A.Dulkys nuvyko prie Palangos jūros tilto, kur, Jūratės ir Kastyčio skvere, įrengtas Nacionalinio kraujo centro mobilusis vakcinavimo centras.

Po Palangos sekė Klaipėda. Čia susitikta su meru Vytautu Grublaiusku, vėliau apsilankyta uostamiesčio vakcinavimo centre Kretingos gatvėje.

Ministras A.Dulkys ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. FB nuotr.

Įdomu tai, kad per visą buvimo ministro poste laiką A.Dulkys pirmąsyk vakcinavimo centruose su vizitu lankėsi kaip ministerijos vadovas. Garbė tapti pirmaisiais tokiais Lietuvoje aplankytais vakcinavimo centrais atiteko būtent Kretingai, Palangai ir Klaipėdai.

Kaip „Vakarinei Palangai“ teigė A.Dulkio atstovė spaudai Aistė Šuksta, ministras prieš kurį laiką anksčiau lankėsi Vilniaus vakcinavimo centre, bet čia vyko ne pasidomėti jo darbu, o kaip pilietis, panoręs skiepytis. Taip pat skiepytis vežė savo vaikus.

„Ministras pajūryje domėjosi žmonių srautais vakcinavimo centruose, kaip jie suvaldomi, ar nereikalinga kokia pagalba“, – šiandien „Vakarinei Palangai“ kalbėjo A.Šuksta. Susitikimuose su merais aptarti pasirengimo rudeniui ir galimam susirgimų koronavirusu skaičiaus augimui klausimai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: