Lietuvos policijos nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šįryt pranešė, jog šeštadienio naktį Palangoje pareigūnai iš automobilio išsodino jo vairuotoją, kuri buvo neblaivi. Kaip išaiškėjo, prie vairo pavartojusi alkoholio sėdo Seimo darbuotoja.

Šeštadienio naktį, apie 03.25 val., Palangoje, Birutės al. ir J. Basanavičiaus g. sankryžoje, pareigūnai sustabdė automobilį „Mercedes Benz E 350“.

Patikrinus alkotesteriu, nustatyta, kad vairuotoja yra neblaivi – ji įpūtė 1,96 prom.

Minėtą automobilį vairavo Seimo kanceliarijos darbuotoja, gimusi 1983 m.

Moteriai įteiktas šaukimas atvykti į Palangos policijos komisariatą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281-1 str. 1 d. Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Šio BK straipsnio 1 dalis numato, jog tas, kas vairavo motorinę transporto priemonę, traktorių ar savaeigę mašiną arba mokė praktinio vairavimo būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, arba vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti neblaivumo požymiai, arba vartojo alkoholį po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo ir jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

„V.P.“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: