Aldo Kazlausko nuotr.

Sekmadienį didžiausioje kurorte Palangos koncertų salėje vyko neeilinė šventė – Senąją gimnaziją baigusiems abiturientams įteikti atestatai. Moksleiviai šioje šventėje spindėjo išskirtine elegancija.

Sekmadienį Palangos koncertų salėje Senosios gimnazijos abiturientams įteikti bendrojo lavinimo mokyklos baigimo atestatai. Jaunuolius sveikino ir linkėjo kuo geriausios kloties Palangos meras Šarūnas Vaitkus, svarbų dokumentą teikė Senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas. Ceremonijoe taip pat dalyvavo ugdymo įstaigos pedagogai, svečiai, moskleivių tėveliai bei artimieji.

Šiemet vidurinės mokyklos baigimo atestatai įteikti 99 Palangos abiturientams.

Aldo Kazlausko nuotr.

Kaip „Vakarinei Palangai“ sakė Senosios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jolita Vaičiulienė, gimnazistams pastarieji mokslo metai buvo ypač nelengvi – dėl karantino kurį laiką pamokos vyko nuotoliniu būdu, o dėl Senosios gimnazijos pastato rekonstrukcijos darbų moksleiviams į užsiėmimus teko vaikščioti į tris skirtingas vietas, tad per pertraukas jie turėdavo spėti nukulniuoti iš vieno pastato į kitoje miesto dalyje esantį kitą.

Tačiau, anot pavaduotojos, kad ir buvo sunku, gimnazistai valstybinius egzaminus išlaikė tikrai gerai, o pažymių vidurkis, kaip prognozuojama, bus aukštesnis nei vidurkis šalies mokyklose.

Net 11 gimnazistų egzaminus išlaikė iš atskirų dalykų gavę šimtukus: 2 biologijos, 2 lietuvių kalbos, 1 informatikos ir 6 anglų kalbos.

Aldo Kazlausko nuotr.

Didžiausiai šio gyvenimo etapo šventei  – atestatų įteikimo ceremonijai ir išleistuvėms – gimnazistai rengėsi itin kruopščiai, pasitelkdami tiek fantaziją, tiek dizainerių patarimus. Tad jaunuoliai spindėjo išskirtine elegancija, kurią papildė nuoširdžios šypsenos ir džiaugsmo kupinos akimirkos. Tai matyti ir kone geriausio Palangos fotografo Aldo Kazlausko nuotraukose, kurios šiandien pasiekė „Vakarinę Palangą“.

Žinoma, skirtis su mokykla visada yra graudu, tačiau priešakyje – naujas etapas, suaugusiųjų gyvenimo pradžia ir daug naujų potyrių bei atradimų. Linkime didžiulės sėkmės!

“V.P.” inf.

Aldo Kazlausko nuotr.

2 KOMENTARAI

  1. Ir „elegantiškai” paleido šiukšlinius balionus su priedais… Neįtikėtina, kad abiturientai – jauni žmonės – nesupranta, kokią žalą daro tokie balionai, kaip jie teršia gamtą, kad į juos gali įsipainioti paukščiai, praryti jūros gyvūnai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: