Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Per  pastaruosius metus namai tapo daugiau nei tik poilsio vieta. Dabar juose praleidžiame daugiau laiko nei anksčiau – mokomės, dirbame, sportuojame ir ilsimės. Remiantis neseniai atlikto „Rated people“ tyrimo duomenimis, nuo pandemijos pradžios daugiau nei 55 proc. dirbančių žmonių buvo priversti savo darbus perkelti į namų erdves. Tokie gyvenimo pokyčiai padėjo susiformuoti šių metų miegamojo interjero dizaino madoms.

Natūralus dizainas

Siekiant sukurti ramią ir natūralią miegamojo kambario erdvę naudojami mediniai ir pinti daiktai. Įtraukiant natūralius objektus, sukuriamas laisvės jausmas, palaikomas ryšys su gamta. Šiais metai populiaru derinti žalią spalvą su baltomis sienomis ar pintomis detalėmis. Taip pat ryšį su gamta palaikyti padeda medinės grindys, kurios, anot skaičiavimų, net prideda būstui vertės.

Minimalizmas

2021 m. pastebima tendencija, kad „mažiau yra daugiau“. Lyg atsakant į pandemijos sukeltą chaosą ir padidėjusį streso lygį, siekiama perorientuoti erdves, skatinant turėti ir naudoti mažiau daiktų. Tiesios linijos, švelnios spalvos ir skandinaviškas minimalistinis stilius kartu su natūralia šviesa kuria gaivų, nepaprastą ir nesenstantį pojūtį.

Lovos rėmų stilius

Lova – svarbiausias daiktas miegamajame. Todėl svarbu pasirinkti tinkamą jos rėmą ir galvūgalį, nes į šiuos elementus labiausiai kreipiamas dėmesys, įėjus į miegamąjį. Įvairūs rinkoje esančių lovų rėmų stiliai leidžia suteikti skirtingas nuotaikas kiekvieno miegamajam ir atspindėti jame gyvenančių žmonių asmenybes. Pavyzdžiui, jei mėgstate romantiką, rinkdamiesi lovą pagalvokite apie baldą su įmantraus dizaino galvūgaliu. Platų miegamojo lovų pasirinkimą galite rasti internetinėje parduotuvėje.

Charizmatiškos spalvos

Nors neutralūs spalvų tonai vis dar išlieka populiarūs, tačiau 2021 m. miegamojo kambario interjero tendencijose pastebimas ryškių atspalvių, o ypač mėlynų, naudojimas. Šis kambarys yra puiki erdvė eksperimentuoti su priešingomis sienomis ir derinti ramius, miegą skatinančius tonus su jūsų mėgstamomis spalvomis. Tokios sienos kambariui suteikia rafinuotumo ir patrauklumo.

Apšvietimo išnaudojimas

Gausiai apšviestame kambaryje esantys objektai atrodo lengviau, o pati patalpa atrodo erdvesnė ir netgi padeda pagerinti savijautą ir produktyvumą. Tinkamas lango uždangos parinkimas yra pagrindinis dalykas siekiant užtikrinti pakankamą natūralios šviesos kiekį kambaryje. Šviesios vienspalvės užuolaidos padeda išskaidyti šviesą visame kambaryje, o ilgos tamsesnės sukuria lengvumo pojūtį ir užtikrina privatumą dienos metu.

Nors pastaruoju laiku praleidžiame daug laiko dirbdami namuose. Tačiau miegamasis turėtų likti namų šventove, kurioje galite jaustis gerai ir pilnavertiškai pailsėti. Pasinaudoję šiais patarimais paversite šį kambarį visapusiškai patrauklesniu. O jeigu ieškote savo miegamajame idealiai tinkančios lovos, ją galite išsirinkti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.smartbaldai.lt/miegamojo-baldai/lovos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: