FB nuotr.

Ne vieną muzikalių palangiškių kartą išugdžiusi ilgametė Palangos muzikos mokyklos mokytoja Konstancija Strikienė šiandien buvo pagerbta įteikiant jai šimtmečio medalį „Už nuopelnus Palangai”.

Dėl sveikatos būklės ilgametė pedagogė, Palangos muzikos mokykloje (dabar – Stasio Vainiūno meno mokykla) dėsčiusi solfedžio ir muzikos teorijos disciplinas, negalėjo dalyvauti liepos pradžioje vykusiuose renginiuose, kuomet Palanga minėjo grąžinimo Lietuvai šimtmetį, o kurortui ypač nusipelnę žmonės buvo apdovanoti medaliais „Už nuopelnus Palangai”.

Šiandien šis garbingas apdovanojimas pasiekė ir greit devyniasdešimtmetį minėsiančią K.Strikienę. Mokytoja jau ilgą laiką yra Slaugos ligoninėje, šiandien ją aplankė Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir įteikė medalį.

Konstancijai Strikienei šiandien įteiktas garbus apdovanojimas. FB nuotr.

„Visada maloni, pasitempusi, besišypsanti, negailinti gero žodžio – tokia yra gerbiama mokytoja Konstancija Strikienė, išugdžiusi ne vieną jaunąjį palangiškį bei jaunajai kartai nuoširdžiai diegusi meilę muzikai. Šiandien man buvo labai malonu įteikti gerbiamai Konstancijai Palangos grąžinimo Lietuvai 100-mečiui skirtą medalį „Už nuopelnus Palangai”. Ačiū, gerbiama mokytoja, už Jūsų darbus Palangai ir palangiškiams. Visokeriopos Jums sėkmės, o svarbiausia – sveikatos”, – paskyroje Facebooke šiandien parašė kurorto vadovas.

„V.P.” inf.

Taip pat skaitykite: