FB nuotr.

Rugpjūčio 8-14 dienomis Palangoje vyks jau ketvirtą gimtadienį švenčiantis projektas „Jaunimo savaitė“. Palangos kultūros ir jaunimo centras kartu su atvira jaunimo erdve „Be stogo“ pasirūpino visos savaitės pramogomis, kurios visų pirma skirtos jaunimui nuo 14 iki 29 metų, tačiau laukiami visi!

Jaunimo savaitė Palangoje 2021 šiais metais pasitinka su šūkiu „Kaip tu?“ ir atsakymu „Puikiai!“. Juk iš tiesų, nepaisant visų sunkumų ir iššūkių, yra kuo džiaugtis ir mėgautis Palangoje. Kviečiame miesto gyventojus ir svečius atrasti, ką galima veikti kiekvieną dieną Jaunimo savaitės metu: dalyvauti jaunimo renginiuose, varžybose, žygyje ar kokteilių vakarėlyje bei naujai atrasti ir išbandyti, kas jau vyksta Palangoje (nemokamai nueiti į sporto treniruotę, koncertą, muziejų, filmų vakarą ir kt.). Renginiai nemokami arba su specialia nuolaida jaunimui.

Rugpjūčio 9 d. kartu su „Miško istorijomis“ tylomis ir basomis keliausime po Palangą, pabudindami visus savo pojūčius. Kitą dieną rungsimės tinklinio varžybose dėl labai vertingų prizų.

Rugpjūčio 12 diena – Tarptautinė jaunimo diena. Ją pradėsime švęsti jau išvakarėse. Ar žinai kiek visokio gėrio vyksta Palangoje? Visa Palanga – kaip jaunimo vasaros festivalis. Tad pievelėje prie savivaldybės mes įkuriame šio festivalio „Chill&info” zoną. Ateik ir sužinok viską, kas artimiausią valandą ar dieną vyksta Palangoje, kur skaniai užkąsti ir ką pamatyti. Čia taip pat galėsi atsipūsti ir sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, pašokinėti ant batutų, įlįsti į kabiną linksmai nuotraukai ar tiesiog linksmai praleisti laiką.

„Chill&info” zona veiks rugpjūčio 11-13 dienomis nuo 14 iki 19 val.

Paskutiniąją dieną kviečiame į pajūrį, į „Karramba beach jam‘21”, o vakare susitinkam Šventosios centrinėje aikštėje ir po atviru dangumi, žiūrėsim filmą „Meistras ir Tatjana“ (jaunimo iniciatyva „Keliaujantis kinas“).

Specialūs Jaunimo savaitės Palangoje renginiai:

RUGPJŪČIO 9 d. 19.00
Patirtinis žygis tylom basom su „Miško istorijomis“  Pradžia – Palangos kultūros ir jaunimo centras, Grafų Tiškevičių al. 1 (registracija nebūtina).

RUGPJŪČIO 10 d. 19.00
Tinklinio turnyras Registracija el. p. palangosjaunimas@gmail.com (komandomis, po 3 žmones) Bus gerų PRIZŲ.

RUGPJŪČIO 11-13 d.
Palanga – jaunimo vasaros festivalis „Chill&info“ zona bei įvairios pramogos  Pievelė prie savivaldybės, Vytauto g. 110.  Atvira jaunimo erdvė „Be stogo“, Vytauto g. 106.

RUGPJŪČIO 14 d.
„Karramba beach jam’21“ BMX ir SKATE varžybos, Centrinė gelbėjimo stotis, Žvejų g. 2A.

21.00 Jaunimo iniciatyva „Keliaujantis kinas“ pristato: filmas po atviru dangumi „Meistras ir Tatjana“, Šventosios centrinė aikštė.

SIŪLOM dalyvauti:
Atviros jaunimo erdvės „Be stogo“ veiklos; Joga ir sporto treniruotės su Palangos visuomenės sveikatos biuru, „Žmonės sportuoja“ bei Palangos baseino sporto klubu; Koncertai Oldman parkas – I love Palanga, Kablys + Jūra ir kitur; Filmų vakarai; Parodos ir susitikimai A. Mončio namuose, J. Šliūpo muziejuje, Palangos bibliotekoje, Kurorto muziejuje, 3O – Out of Office ir kitur;

Skaitymai vasaros skaitykloje; Foto konkursas, prizai ir dar daug visko…

Pranešimas spaudai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: