Kretinga. Rimanto Lazdyno nuotr.

Šiandien posėdžiavusi Kretingos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija svarstė nebeįsileisti iš Klaipėdos atvažiuojančių darbuotojų – užveš užkratą. Mat Klaipėda paskelbta patekusi į juodąją susirgimų COVID – 19 zoną.

Apie tai šiandien visai neseniai savo paskyroje socialiniuose tinkluose paskelbė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius. Tiesa, kaip reikia suprasti, meras yra šokiruotas tokio Komisijos sprendimo.

„Kai manai, kad kristi žemiau dugno jau neįmanoma, bet pasirodo klydai. Šiandien vykusio Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio metu Konstantinas Skierus pasiūlė išganingą sprendimą, cituoju: „… o gal mūsų komisija galėtų priimti tokį pasiūlymą, tokį sprendimą, kad tie, kurie gyvena šiai dienai juodojoje zonoje, tai, pavyzdžiui, klaipėdiškiai, ir dirba mūsų Savivaldybės teritorijoje, kad jie dirbtų nuotolinių būdu, kad čia nevežtų to užkrato ir kad nebūtume mes irgi juodojoje zonoje, kaip Klaipėdos miestas. Mano tai buvo toks pasiūlymas komisijai, kad Klaipėdos miesto gyventojai, kurie dirba Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje, dirbtų nuotoliniu būdu. Čia nekontaktuotų su mūsų gyventojais“, – pranešė A.Kalnius apie tokį buvusio „Palangos komunalinio ūkio“ vadovo, Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario K.Skieraus pasiūlymą Komisijai.

Tiesa, anot mero, kiek vėliau K. Skierus savo siūlymą sušvelnino bei pasiūlė apsiriboti tik Savivaldybės administracijos darbuotojais.

Sušvelnintam siūlymui Savivaldybės ekstremalių situacijų komisija pritarė.

„Tik iš posėdžio iki galo taip ir nesupratau, ar tai bus „privaloma“, ar tik „rekomenduojama“. Bet admininstracijos direktorius Egidijus Viskontas po priimto sprendimo dar pridūrė: „Dabar parodykime pavyzdį, kaip administracija, jeigu, pasižiūrėsime, pasiteisins šitas dalykas, tai kitame posėdyje priimsime ir platesniam ratui“, – rašo meras.

A.Kalnius teigia kartais nebesuprantąs, kas dedasi jo kolegų galvose.

„Tai dabar tik įsivaizduokime, kas nutiktų, jei, pavyzdžiui, Klaipėdos savivaldybė priimtų sprendimą nebeįsileisti į miestą jame dirbančių kretingiškių, uždraustų mums atvykti į renginius, neleistų mums teikti paslaugų, teikti krovinius, neįsileistų į „Akropolį“ ir t. t. Iki tokio absurdo nebuvome nuėję net praėjusią žiemą, kuomet sergamumas viršijo visus rekordus. O mūsų rajono valdančios daugumos atstovai, vietoj to, kad galvotų, kaip vienyti susiskaldžiusią visuomenę, sugalvoja eiti dar toliau bei „kirsti iš peties“, – nuogąstauja Kretingos rajono vadovas.

„V.P.“ inf.

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: