Į festivalį Šventojoje pirmąsyk atvyko ir baikeriai iš Turkijos. Organizatorių nuotr.

Eglė Jūraitė

Vakar Šventojoje startavęs baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis įgauna pagreitį ir šįvakar bei rytoj žada daug įspūdingų renginių. Jau šįvakar „Kuršių kaimas” laukia didžiulio baikerių su jų „mocais” antplūdžio.

Atvyko ir iš Turkijos

Į vakar vakare prasidėjusio festivalio renginius susirinko beveik keturi šimtai baikerių su savo plieninias žirgais. Šįvakar, pasak vieno iš festivalio organizatorių – Šventosios verslininko ir Palangos miesto tarybos nario Vaido Šimaičio, šventės dalyvių su „mocais” bus bent tris kartus daugiau.

Visi šventės dalyviai gyvena viešbučiuose Šventojoje, skirtingose vietose. Tad, kai baikeriai pradeda rinktis į renginio pagrindinę vietą, tai taip pat tampa graži atrakcija žiūrovams.

Kaip sakė V.Šimaitis, šią vasarą festivalis, kaip ir įprasta, sulaukė svečių iš užsienio. Į renginį atvyko baikeriai iš Danijos, Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos bei kitų šalių. Pirmąsyk motociklų gerbėjų šventėje Lietuvos pajūryje dalyvauja ir baikeriai iš Turkijos.

„Džiaugiuosi, kad festivalis kaskart plečiasi ir atvyksta vis daugiau dalyvių iš skirtingų pasaulio šalių”, – „Vakarinei Palangai” šįvakar sakė V.Šimaitis.

Festivalio svečiai. V.Šimaičio nuotr.

Koncertai, šokiai, rungtys ir paradas

Festivalio programoje – itin daug renginių. Specialiai šventei įrengtoje scenoje koncertuos populiarios grupės ir atlikėjai, šokių aistras kurstys žinomi didžėjai. Vyksmas scenoje keisis kas valandą, tad pasirodymų programa tikrai neleis nuobodžiauti.

„Viskas vyksta sklandžiai, smagu žiūrėti. Kas buvo sunkiausia organizuojant pastarąją šventę? Nežinomybė. Nežinojome, kaip bus dėl karantino, kokie bus ribojimai, ar bus leista daryti masinius renginius. Todėl festivalis ir vyksta vasaros pabaigoje, o ne pradžioje, kaip buvo anksčiau. Džiaugiuosi, kad viskas vyksta sklandžiai, štai mums net pavyko prikalbinti Algirdą Kaušpėdą koncertuoti pas mus”, – džiaugėsi pašnekovas.

Be muzikinės dalies, vyks ir aštraus maisto valgymo čempionatas, ir virvės traukimo rungtys, ir, žinoma, daug renginių, susijusių su motociklais: gražiausiojo rinkimai, „moco” mėtymo varžybos ir t.t.

Lankytojų laukia ir įvairių maisto palapinių miestelis.

Visi renginiai vyksta Šventojoje, „Kuršių kaime” (prie „Elijos), prasidėję dieną jie baigiasi jau gerokai po vidurnakčio.

Organizatorių nuotr.

Rytoj dalyvių bei žiūrovų laukia festivalio „uoga” – baikerių maršas po Šventąją ir Palangą. Motociklų paradas iš Šventosios pajudės 15 val., o Palanga didžiulę plieninių gražuolių koloną pamatys apie 15.30 val. Tradiciškai, didelį įspūdį paliks ne tik nuotaikingų baikerių vizitas, bet ir daugiau kaip tūkstančio „mocų” „riaumojimas”.

Organizatorių nuotr.

Festivalio „BEACH BIKE FEST 2021” programa

PENKTADIENIS (08-20)

20:00 BREAZE

21:00 MOOD

22:00 POLIARIZUOTI STIKLAI

23:00 SISTERS ON WIRE

00:00 DJ’s SHOW

ŠEŠTADIENIS (08-21)

15:00 MOTOCIKLŲ PARADAS (Šventoji – Palanga – Šventoji)*

19:00 RUNGTYS / SVEIKINIMO ŽODIS / APDOVANOJIMAI

19:30 POLE DANCE MERGINOS

20:00 NIKA GANGA

21:00 AC/DC SHOW

22:00 KANDIS (Algirdas Kaušpėdas ir Victor Diawara)

23:00 ROYCE

00:00 DJ’s SHOW

*MOTOCIKLŲ PARADAS (Šventoji – Palanga – Šventoji). Paradas startuos nuo ALL ACES restorano, šalia skulptūros „Baltijos Aušra“. Būtinai sudalyvaukite!

Renginio mecenatas – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Organizatorius – Palangos miesto Saulės klubas, ALL ACES – Vaidas Šimaitis.

Vedėjas – Rytis Mazūras.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: