Vida Press nuotr.

Būna atvejų, kai norėtumėte pakeisti antakių spalvą, kad ji derėtų prie plaukų spalvos arba kad būtų kontrastinga kokiam nors vakarėliui ar renginiui. Dėl kontrastingos antakių išvaizdos jūsų akys atrodys drąsesnės ir aplink jas tvyros paslaptinga atmosfera, o tamsesni antakiai padės jiems atrodyti storesniems ir pilnesniems. Norėdami išgauti natūralią ir subalansuotą akių išvaizdą, antakiams reikia naudoti tokią spalvą, kuri derėtų su jūsų plaukų spalva.

Jūratė Šviesaitė

Kaip naudoti plaukų dažus antakiams

Rekomenduojama, kad antakių dažai būtų nudojami tik dažyti antakius, kad išgautumėte norimą spalvą. Tačiau jei antakiams dažyti norite naudoti plaukų dažus, įsitikinkite, kad investuojate į pusiau ilgalaikius, o ne ilgalaikius spalvotus dažus, kad jie laikinai padengtų nuobodžius ir šviesius antakių plaukelius.

Nuolatinių antakių plaukų dažų privalumai ir trūkumai
Rekomenduojame: RefectoCil, 15 ml iš Vitrinapro.lt

Plaukų dažai antakiams suteiks natūralią ir gražią išvaizdą, be to, išliks ilgiau – maždaug nuo poros savaičių iki mėnesio.

Tačiau tai labai sudėtinga priemonė, ją reikia kruopščiai tepti, kad ji nesiliestų su oda ir nesukeltų dėmių ant akių vokų ar antakių odos paviršiaus, kurių būtų sunku atsikratyti.

Žingsnis po žingsnio, kaip nuvalyti ir dažyti antakius plaukų dažais

Antakiams valyti nebūtina naudoti muilo ir vandens ar kokių nors veido valymo priemonių. Įmerkite vatos tamponėlį ar kamuoliuką į drungną vandenį ir užtepkite ant antakių. Įsitikinkite, kad antakiai nuvalyti du ar tris kartus, kad nuo jų būtų pašalinti nešvarumai ir dulkės. Švariu rankšluosčiu švelniai nusausinkite antakius ir aplinkinę odą.

Paimkite vazelino arba vazelino ir patepkite juo odą aplink antakius. Tai labai svarbu, nes padės išvengti odos nudažymo, jei dažai nuo antakių išsilietų ant odos. Turite užtikrinti, kad vazelinas nebūtų tepamas ant antakių, nes tai neleis antakiams išlaikyti jūsų naudojamų plaukų dažų spalvos.

Peržiūrėkite dažų rinkinio instrukcijas

Prieš pradėdami naudoti produktą, pirmiausia turėtumėte užsimauti plaukų dažų rinkinyje esančias vienkartines pirštines. Tai svarbu, nes padės išvengti rankų nudažymo.

Peržiūrėkite instrukcijas, išspausdintas ant viršelio arba kartu su dažų rinkiniu pateiktoje knygelėje.

Dažų pakuotėje bus du tirpalai – dažai ir ryškalas.

Paimkite nedidelį dubenėlį ir į jį sulašinkite spalvos ir ryškiklio paketėlių turinį. Dažų šepetėliu gerai išmaišykite abu turinius, kad gautųsi vientisa masė.

123RF.com nuotr.
Plaukų dažų naudojimas ant antakių

Sumaišytą plaukų dažų tirpalą ant antakių užtepkite vienkartine blakstienų tušo lazdele. Blakstienų tušo lazdelės galiukais galite dirbti su plaukų šaknimis ir sklandžiai judėti antakių plaukeliais, kad dažai padengtų tik plaukus.

Galutiniai plaukų dažymo etapai

Užtepus plaukų dažus ant antakių, reikia palaukti instrukcijų knygelėje nurodytą laiką, kad spalva laikytųsi antakių plaukeliuose. Prireiks 10-15 minučių, kad dažai stebuklingai paveiktų. Pi ti antakius galite nuplauti švelniu arba natūraliu veido valikliu ir drungnu vandeniu.

Ką reikėtų apsvarstyti prieš dengiant antakius henna

Ekologiškos hennos miltelius, kuriuos norite naudoti antakiams, reikia paruošti paliekant juos per naktį: sumaišyti juos su citrinos sultimis, kad susidarytų tiršta vientisa masė. Uždenkite ją ir leiskite pastovėti per naktį. Turėtumėte pasiruošti taukmedžio sviesto arba vazelino, nes prieš tepdami antakius henna, turite juos užtepti aplink antakius. Taip išvengsite, kad oda aplink akis nenusidažytų henna spalva.

Šiek tiek atsargumo ir galite lengvai užtepti henna plaukų dažus ant antakių, kad jie atrodytų ryškesni ir pilnesni.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: