Palangos J.Basanavičiaus gatvė. TV3 nuotr.

Palangos policijos komisariatas tiria vagystę, įvykdytą šią naktį J.Basanavičiaus gatvėje Palangoje. Panašu į tai, jog vagys iš pradžių daiktus pavogė, o po to juos dalijo praeivėms merginoms.

Kaip „Vakarinę Palangą” informavo Palangos policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Edita Kontenytė, šiąnakt J.Basanavičiaus gatvėje nežinomi asmenys įsibrovė į žaidimų automatų, esančių prie buvusio viešbučio „Pajūris”, saugyklas ir nugvelbė iš ten prizams skirtų pliušinių žaislų.

Vagystė buvo pastebėta paryčiui, apie ją policijai pranešta 5.30 val.

Kaip komentavo pareigūnė, įsibrauta buvo į du žaidimų aparatus, daiktai pavogti nuplėšus specialius tentus.

Kiek tiksliai pavogta žaislų ir kokia jų vertė, dar nustatinėjama. Tai nėra taip paprasta, nes savininkams reikia padaryti nemažą reviziją – kiek ir kada žaislų buvo įdėta, kokie buvo laimėjimai, kokie likučiai.

Policija nedetalizuoja, bet turima duomenų, jog vagišiai nugvelbtus daiktus šiąnakt dosniai dalijo praeivėms merginoms.

Palangos policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Policija prašo atsiliepti merginas, kurioms šiąnakt (08-24) nepažįstamas vaikinas J. Basanavičiaus gatvėje, Palangoje, dovanojo pliušinių žaislų. Tuos, kas šiąnakt gavo tokių dovanų, prašo susisiekti su tyrėja tel. 8 700 64716.

„Vakarinės Palangos” inf.

4 KOMENTARAI

  1. Čia tik konkretus asilai turi pranešti policijai kad gavo dovonu, bet jau greit bus dar daugiau vagiščiu ir nusikaltimu, su tokia valdžia kur nesiskaito su Lietuvos pilečiais.
    Sedi seime pedikai,pedofilaj,lezbijetes,klaunaj,žiurkes,ir neadekvatus isigimelej, manau laikas imtis jos jega o ne žodžej maldauti kaip kiti per mitinga nusileido ant kelenu čia apsurdas kur musu stipribe,kur Lietuvos pilečiu aš stiprus ir manes neks neišgazdins.
    Kylam iš lovu tinginej reike pradeti piletini kara preš supuvusa valdžia.
    Pasižiurekit kitos šalis kaip je streikoja ir gauna rezultatus o ka mes agi neko pasake kaip šunim namo, ir greit skepitis,susivenijam ir nustojam dirbti Visi ir nemokesim jokiu mokesčiu ir neko je nepadaris NEKO APSALIUČIAI.

  2. turi būti durnas, jei gavai dovanų ir po to sau vargo prisidaryti. Prasidės apklausos ir ne vienos, po to jeigu pagaus teismas. Kam to reikia? Teko susidurti su teisėsauga, tai būdamas liudininkas turi daugiau problemų ir vargo nei padaręs nusikaltimą. Tad geriau nieko nematyti ir nieko negirdėti.

Taip pat skaitykite: