Palangos savivaldybės nuotr.

Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Ta proga Palangos savivaldybės vadovai su gražia gėlių puokšte apsilankė kurorto Turizmo informacijos centre.

Nutarimas švęsti Pasaulinę turizmo dieną priimtas 1979 m. Ispanijoje per III Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) Generalinę asamblėją. Pasaulinė turizmo diena, kaip profesinė turizmo verslo atstovų šventė, pradėta minėti nuo 1980 – ųjų. Šie metai pasirinkti neatsitiktinai: tuomet lygiai prieš dešimtmetį – 1970-ųjų rugsėjo 27-ąją – priimti PTO įstatai.

Pasaulinė turizmo dienos proga Palangos savivaldybės vadovai su gražia gėlių puokšte apsilankė kurorto Turizmo informacijos centre (TIC) ir sveikino jo darbuotojus.

„Pasaulinė turizmo diena kurortui yra ypač svarbi, tad šiandien kartu su vicemeru Rimantu Mikalkėnu skubėjome pasveikinti Turizmo informacijos centro darbuotojų.

Nuo turizmo srities darbuotojų – žmonių, sutinkančių ir palydinčių kurorto svečius, besirūpinančių, kad jų viešnagė Palangoje ir Šventojoje būtų kupina tik geriausių įspūdžių – labai priklauso, kokią nuomonę apie mūsų miestą svečiai išsiveš namo. Džiaugiuosi, kad mūsų kurortas kasmet sulaukia vis daugiau turistų, o Palangos vardas vis garsiau skamba už šalies ribų. Tai – didelis turizmo srities darbuotojų indėlis“, – po apsilankymo Palangos turizmo informacijos centre savo paskyroje Facebooke parašė kurorto vadovas Šarūnas Vaitkus.

Pasaulinės turizmo dienos proga meras sveikina visus palangiškius ir šventojiškius, dirbančius turizmo srityje bei besirūpinančius mūsų kurorto svečiais.

„Žinau, kad ne visuomet tai būna lengva, tačiau, nepaisant visko, nuo jūsų veidų niekuomet nedingsta šypsena, o kurorto svečiai džiaugiasi išskirtiniu palangiškių ir šventojiškių svetingumu. Nuoširdžiai dėkoju jums už tai, kad savo darbu padedate kurti jaukaus, įdomaus, spalvingo ir svetingo kurorto įvaizdį. Jūsų meilė Palangai ir Palangos svečiams žavi“, – teigia Š.Vaitkus.

Palangos turizmo raida ir turizmo istorija neatsiejami nuo kurorto turizmo siela vadintos ilgametės kurorto TIC vadovės Alos Valužienės. Deja, ši be galo darbšti, geranoriška ir savo profesijai išskirtinai atsidavusi moteris jau kuris laikas ilsisi amžinojo poilsio dausose.

A.Valužienę itin šiltai savo žinutėje socialiniuose tinkluose šiandien prisiminė ir Palangos vadovas.

„Kasmet Pasaulinę turizmo dieną su didžiausia pagarba bei šiluma prisimenu ir Palangos turizmo mama vadintą ilgametę Turizmo informacijos centro direktorę šviesios atminties Alą Valužienę – jai tai būdavo išskirtinė ir džiaugsminga diena. Ala įdėjo labai daug darbo ir širdies, kad žinia apie gražią ir svetingą Palangą sklistų kuo plačiau. Esu ir būsiu jai už tai nuoširdžiai dėkingas“, – parašė meras.

Šiandien Š.Vaitkus kartu su vicemeru Rimantu Mikalkėnu apsilankė Palangos kapinėse ir uždegė pagarbos žvakutę ant A.Valužienės kapo.

„Vakarinės Palangos“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: