Palangos savivaldybės nuotr.

Šiandien, kuomet minima Socialinių darbuotojų diena, Palangos savivaldybės vadovai pasveikino šios svarbios srities atstovus su profesine švente.

Šiandien Palangos savivaldybės vadovams buvo išskirtinė sveikinimų diena – rugsėjo 27 – ąją minima ir Pasaulinė turizmo, ir Socialinių darbuotojų dienos, o dar apsilankyta pas palangiškę Malviną Martinkienę, kuriai sukako 100 metų.

Sveikindami socialinius darbuotojus Palangos meras Šarūnas Vaitkus bei jo pavaduotojas Rimantas Mikalkėnas lankėsi ir Šventosios socialinių paslaugų centro filiale, ir į Palangos senelių globos namuose.

„Socialiniai darbuotojai būna arčiausiai žmonių tuomet, kai jiems labai reikia pagalbos, palaikymo ir padrąsinimo. Todėl nuoširdžiai džiaugiuosi turėjęs progą visų kurorto gyventojų vardu padėkoti Palangos socialiniams darbuotojams už nelengvą, tačiau labai reikalingą ir prasmingą darbą, už širdies šilumą, kantrybę bei atsidavimą socialiniam darbui“, – šiandien savo paskyroje socialiniame Facebook tinkle parašė meras Š.Vaitkus.

Kurorto vadovui bei vicemerui lankantis Šventojoje įsikūrusiame Socialinių paslaugų centro filiale, neseniai veikiančią įstaigą pašventino Šventosios klebonas Algimantas Degutis.

Palangos savivaldybės nuotr.
Palangos savivaldybės nuotr.

Naujai pastatytas socialinių paslaugų centro filialas Šventojoje veiklą pradėjo gegužę – čia jau pavasarį pradėtos teikti bendrosios paslaugos, integralios pagalbos (socialinė globa ir slauga asmens namuose), atestuoto socialinio darbuotojo, pagalbos į namus, specialiojo transporto paslaugos. O nuo rudens teikiama ir dienos socialinė globa.

„Džiaugiuosi, kad šventojiškiai jiems būtinas paslaugas gali gauti arčiau namų“, – sako meras Š.Vaitkus.

Palangos savivaldybės nuotr.
Palangos savivaldybės nuotr.
Palangos savivaldybės nuotr.

Taip pat apsilankyta Palangos globos namuose, kur seneliais nuoširdžiai rūpinasi puikus profesionalių darbuotojų kolektyvas.

„Buvo malonu pamatyti nuoširdžiai besišypsančius darbuotojus bei pasveikinti juos profesinės šventės proga.

Jei turėčiau galimybę, asmeniškai pasveikinčiau kiekvieną socialinį darbuotoją, tačiau visur suspėti neįmanoma. Tad priimkite nuoširdžiausius sveikinimus visi, dirbantys šį atsakingą ir ypač svarbų darbą, palaikantys, padedantys, suteikiantys drąsos ir vilties tiems, kuriems to labai reikia.

Palangos savivaldybės nuotr.
Palangos savivaldybės nuotr.

Mieli socialiniai darbuotojai, jūs padedate keisti kitų žmonių gyvenimus ir leidžiate jiems pasijusti geriau. Kiekvienas jūsų žodis, šiltas žvilgsnis ar prisilietimas gydo, suteikia jūsų globotiniams gražesnių gyvenimo spalvų, padeda jaustis svarbiems ir reikalingiems.

Ačiū už Jūsų prasmingą darbą. Su profesine švente, mielieji!”, – savo paskyroje parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

“Vakarinės Palangos” inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: