"Vakarinės Palangos" nuotr.

Šiandien nuo pat ryto Palangoje lankosi visas būrys Seimo narių, čia atvykusių palangškio parlamentaro Mindaugo Skritulsko iniciatyva.

Į Palangą sugužėję Seimo nariai Virgilijus Alekna, Jonas Gudauskas, Jonas Jarutis, Andrius Kupčinskas, Deividas Labanavičius, Bronislovas Matelis, Audrius Petrošius, Algirdas Stončaitis kartu su palangiškiu seimūnu Mindaugu Skritulsku pirmiausia nuvyko į Šventąją, kur kurorto vadovas Šarūnas Vaitkus kartu su vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėmu svečiams pristatė, kaip vyksta Šventosios uosto atstatymo darbai.

FB nuotr.

Šventojoje susitikime dalyvavo ir Palangos miesto Tarybos nariai Dainius Želvys bei Vaidas Šimaitis, Savivaldybės įmonės „Šventosios jūrų uosto direkcija“ vadovas Arūnas Pranckevičius.

Svečiams buvo priminta, kaip Palangos savivaldybė perėmė Šventosios uostą iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto, taip pat pristatyta, kokie darbai vykdomi šiuo etapu ir kokie laukia būsimi etapai.

Iš Šventosios seimūnai nuvyko į Palangos oro uostą, kur šiu metu vykdomi pakilimo bei nusileidimo tako ir aplinkinės aptarnavimo infrastruktūros rekonstrukcijos darbai.

Svečiams visą informaciją apie Palangos oro uostą bei čia vykdomus rekonstrukcijos darbus pristatė Algirdas Makulavičius.

FB nuotr.
FB nuotr.

Palangoje svečiai iš Vilniaus buvo pakviesti apsilankyti Palangos koncertų salėje, Kurhauze, parodytas ir miesto baseinas.

17.30 val. Palangos sporto arenoje prasidėjo krepšinio rungtynės, kokių kurortas dar nėra matęs.

Aikštelėje susirungė Seimo atstovų ir Palangos miesto tarybos narių komandos.

Rungtynės tebevyksta ir dabar. Už Seimą žaidžia šie seimųnai: olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna, Jonas Gudauskas, Jonas Jarutis, Andrius Kupčinskas, Deividas Labanavičius, Bronislovas Matelis, Audrius Petrošius, Andrius Bagdonas.

„Vakarinės Palangos“ nuotr.

Palangiškiams atstovauja miesto Tarybos nariai Gediminas Gečas, Saulius Simė, Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, Savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika.

Iš viso numatyta sužaisti 4 kėlinius po 10 minučių.

18:18 val., prieš publikuojant šį pranešimą, rezultatas buvo 42:38 palangiškių naudai.

Papildyta 21 val.: Galutinis varžybų rezultatas 84:66, laimėjo Palangos komanda.

„Vakarinės Palangos“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: