Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Šiais laikais yra ne viena apsaugos nuo neplanuoto nėštumo priemonė, tačiau nuo LPL saugo tik prezervatyvai, tad juos labiausiai ir siūlome naudoti poroms, kurios dar tik neseniai pradėjo mylėtis arba žmonėms, kurie renkasi atsitiktinius santykius.

Žinoma, pačių prezervatyvų pasiūla rinkoje šiuo metu taip pat atima žadą. Ne tik spalvomis, tačiau ir skoniais, dydžiais bei gamintojais.

Apie tai, kurie yra geriausi, – kalbamės su sekso prekybos vietą turinčiu verslininku, kuris teigia, kad „Mylėtis reikia kasdien!”.

Prezervatyvai – ne tik vyrams

Dažniausiai teigiama, kad prezervatyvais sekso metu turi pasirūpinti vyrai. Džiugu, kad šis seksistinis požiūris keičiasi ir moterys taip pat atsakingai žiūri į santykius. Galiausiai šiuo metu rinkoje galima rasti ne tik vyriškus, tačiau ir moteriškus prezervatyvus, kurie ir pasirenkami pagal jų poreikius.

„Nors rinkoje vis dar dažniausiai perkami vyriški ir moteriški nesulaukia tiek daug dėmesio, tačiau mes pastebime, kad vis daugiau moterų perka vyriškus, tai yra rūpinasi, kad sekso metu būtų apsauga, kad ir kuris ją naudoja”, – pasakoja verslininkas.

„Tai, žinoma, puiku ir tuo pačiu rodo atsakingą požiūrį. Kadangi šiuo metu moterys yra laisvos daryti tai, ką nori be visiškai jokių taisyklių – jos taip pat turi pasirūpinti ir apsauga. Aišku, joms galbūt sunkiau rasti reikalingus prezervatyvus. Ypač tokiu atveju, kai partneriai keičiasi. Tuomet geriausia yra rinktis standartus”, – priduria pašnekovas.

Tinkamo dydžio pasirinkimas

Kadangi šiuo metu daugeliui pati patogiausia sargių pirkimo galimybė yra virtualios prekybos vietos, labai paprastai galima susipažinti su dydžiais, kurie tikrai labai įvairūs. Prezervatyvai internetu dažniausiai ir yra klasifikuojami pagal matmenis, o jie detaliai aprašomi internete.

„Rinktis tinkamo dydžio prezervatyvus yra labai svarbu, kadangi per mažas arba per didelis – neatliks reikalingos funkcijos, – tęsia verslininkas. – Per mažas dažniausiai plyšta, o per didelis gali nusmukti sekso metu. Žinoma, tuomet apsaugos nebus, o ir tikslas naudoti sargius, deja, nebus funkcionalus”.

Interneto nuptr.

„Jeigu vyrui sunku tiksliai išmatuoti savo varpą ir jis nežino, kokio dydžio prezervatyvai jam reikalingi, visada gali pasitarti su online vadybininkais. Galime pasidžiaugti, kad vis daugiau vyrų bei moterų konsultuojasi sekso žaisliukų klausimais ir, žinoma, renkantis apsaugos priemones. Galbūt prie to labiausiai prisidėjo galimybė bendrauti internetu, kai nematomas žmogaus veidas. Tuomet ir drąsos kur kas daugiau“, – teigia pašnekovas.

Prezervatyvai – ne tik apsauga

Jeigu sargiai ieškomi internetu, tokiu atveju galima pamatyti ne tik labai plačią dydžių pasiūlą, bet ir apsaugos priemones, kurios kinta kitomis charakteristikomis. Kaip teigia verslininkas: „Prezervatyvai ne tik apsaugo, tačiau taip pat gali suteikti ir daugiau malonumo”.

Vis daugiau dėmesio sulaukia šaldantys arba šildantys, kurie leis partnerei pajusti kuo daugiau malonių potyrių. Taip pat galima rasti sargius su skoniais, kurie labiausiai pasiteisina oralinio sekso metu. Galiausiai – prezervatyvai su specialiais iškilimais, kurie taip pat daugiau malonumo suteikia moterims. „Vyrai dažnai klausia, kokie prezervatyvai gali padėti suteikti jų moterims daugiau malonumo. Džiugiu, kad jie taip rūpinasi jų potyriais“, – akcentuoja pašnekovas.

Reikia mokėti užsidėti

Visgi tinkamo prezervatyvo pasirinkimas – dar ne viskas. Statistika atskleidžia, kad labai daug porų sekso metu netinkamai užsideda sargius ir dėl to šie nebūna veiksmingi.

Svarbiausia taisyklė yra per daug neskubėti, kadangi taip galima pažeisti sargį. Ypač tokiu atveju, kai kurio nors iš poros nagai yra ilgi arba smailūs. Taip pat uždėjus verta patikrinti – ar jis gerai „laikosi“, tai yra – neslysta. Galiausiai, negalima naudoti sargių, kurie yra jau pasibaigusio galiojimo. Nors atrodo, kad jie neturėtų „susigadinti”, tačiau ne veltui yra nurodomas terminas, kurio reikia laikytis siekiant tikrai geros apsaugos.

Prezervatyvai gali būti naudojami kartu su sekso žaisliukais

Kadangi prezervatyvai internetu yra labai įvairūs ir gali ne tik apsaugoti, tačiau taip pat ir suteikti daugiau malonumo, kai kurie bijo papildomai naudoti sekso žaisliukus, o juk šie gali suteikti dar daugiau potyrių.

Interneto nuotr.

Apie tai plačiau pasakoja verslininkas. „Tikrai nereikia bijoti kartu su prezervatyvais naudoti sekso žaisliukų. Taip pat reikia atsiminti, kad sargiai yra naudingi ir tarnauja tiek homoseksualioms poroms, tiek heteroseksualioms. Taigi papildomai erotiniai drabužiai, vibruojantys rutuliukai, galbūt net analinis vibratorius yra tai, kas jūsų nakčiai suteiks dar daugiau aistros. Ir nors patys sargiai gali būti puiki, daugiau aistros suteikianti priemonė, tačiau juk žaisliukai – visada dar daugiau malonumo!”, – entuziastingai pasakoja sekso prekių parduotuvės savininkas.

Kitų žmonių patirtys ir gamintojai

Renkantis prezervatyvus taip pat visada galima remtis kitų žmonių nuomonėmis, kurios plačiai aprašomos internete, dažniausiai forumuose, kur galima savo potyrius pateikti anonimiškai. Žinoma, tai, kas tinka vienam, kitam gali ne visai tikti, tačiau bet kuriuo atveju paieškos reikalaus kur kas mažiau laiko.

Nepamirškite plačiau domėtis ir skirtingų gamintojų produkcija, kuri irgi gali būti aptariama tuose pačiuose forumuose. Juk ilgus metus klasika vadinamas „Durex“ nėra vienintelis pasirinkimas, tad nereikia bijoti išbandyti kažką naujo, nes tai jums gali padėti mylėtis ne tik saugiau, tačiau ir dar aistringiau.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: