Lietuvos policijos nuotr.

Savaitgalį automobiliu Palangos paplūdimio smėlyje įklimpęs pilietis nuoširdžiai dėkoja kurorto pareigūnams, padėjusiems ištempti jo transporto priemonę.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo piliečio laišką, kuriame dėkojama pagalbą suteikusiems Palangos policijos komisariato pareigūnams.

„Naktį automobilis šiek tiek nuvažiavo nuo betono, dėl to išvažiuoti iš smėlio neturėjau jokių galimybių. Mobilusis telefonas išsikrovė, todėl nusprendžiau eiti ieškoti pagalbos. Ir kaip Dievo siųstą Angelą pamačiau pareigūnų automobilį, kurie tą naktį budėjo ir kaip pavyzdingi tarnautojai nutarė net paplūdimį aplankyti, kad įsitikintų, jog ten visi yra saugūs. Bandymas ištraukti mano automobilį nebuvo sėkmingas – nutrūko virvė, tačiau pareigūnas Vilius Stonkus, nuvykęs į komisariatą, iš savo automobilio pasiėmė virvę ir ištraukė mano automobilį. Dėkoju jam ir kartu dirbusiai kolegei Rugilei Juodeikytei, padėjusiems išspręsti problemą. Telaimina jūsų komandą Dievas!“, – rašo padėkos autorius.

„Vakarinės Palangos“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: