"Iki" Palangoje. Bendrovės nuotr.

Nuo penktadienio įsigalioja papildomi ribojimai prekyvietėms, dirbančioms be galimybių paso. Jose turės būti reguliuojami pirkėjų srautai, užtikrinant 30 kv. m vienam klientui. „Lidl“ jau pranešė, kad nuo penktadienio visose parduotuvėse aptarnaus pirkėjus tik su galimybių pasais, „Vakarinė Palanga“ pasidėmėjo, kaip pasielgs „Iki“.

Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vaida Budrienė „Vakarinei Palangai“ sakė, kad įmonė nusprendė nepalikti neturinčiųjų galimybių paso už parduotuvės durų.

Kaip žinia, nuo rugsėjo 13 d., Vyriausybei įvedus apribojimus, be galimybių paso galima patekti tik į tuos prekybos centrus, kurie yra mažesni nei 1500 kv.m.

Vaida Budrienė komentuoja, jog tokia nuostata „Iki“ prekybos centruose nesikeis nuo penktadienio, tačiau mažesnėse parduotuvėse bus imamasi papildomų priemonių, kad vienam pirkėjui tektų 30 kv.m prekybinio ploto.

Nuo penktadienio mažesnėse „Iki“ parduotuvėse pirkėjų srautai bus reguliuojami krepšelių ar vežimėlių, skirtų prekėms susidėti, pagalba.

„Parduotuvėse bus palikta tiek krepšelių ar vežimėlių, kad vienu metu salėjė nebūtų daugiau žmonių nei leistina, įvertinant naująjį reikalavimą. Pirkėjai be krepšelių ar vežimėlių negalės patekti į prekybos salę, tai griežtai prižiūrės ir srautus reguliuos specialūs parduotuvės darbuotojai“, – „Vakarinei Palangai“ sakė „Iki“ atstovė.

Krepšelis ar vežimėlis taps tarsi bilietas įeiti, nebebus galima prasmukti į salę be šių atributų, nors ir norėtumėte nusipirkti, pavyzdžiui, pieno pakelį.

„Mes stengsimes kuo greičiau aptarnauti pirkėjus, kad kitiems nereikėtų ilgai laukti. Tuo pačiu prašome, kad pirkėjai pagal galimybes rinktųsi ne piko valandas, o kitą laiką, kuomet parduotuvėse mažiau pirkėjų“, – „Vakarinei Palangai“ komentavo V.Budrienė.

Palangoje veikia dvi „Iki“ parduotuvės – Taikos ir Žvejų gatvėse, abi jos yra mažesnės nei 1500 kv. m, tad aptarnaujami pirkėjai ir be galimybių paso. Pašnekovė negalėjo pasakyti, kokio tiksliai ploto prekybos salės yra šiose parduotuvėse ir kiek žmonių vienu metu čia galės būti.

Papildyta 17:20 „Maximos“ pozicija:

Kaip nuo penktadienio bus ribojami pirkėjų srautai, „Vakarinei Palangai“ pakomentavo ir „Maximos“ atstovai.

„Kaip ir iki šiol, vykdysime visus Vyriausybės nurodymus. Taigi, Galimybių pasas ar kiti jam prilyginami dokumentai bus tikrinami tik tose parduotuvėse, kurių plotas viršija 1500 kv. metrų.

Mažesnėse parduotuvėse bus ribojami pirkėjų srautai – vienam klientui užtikrinsime 30 kv. metrų. Dėl to sumažės pirkinių krepšelių ir vežimėlių skaičius, o daliai pirkėjų gali tekti luktelėti lauke.

Tad prašome visų supratingumo šiuo neįprastu metu, kai reikia įveikti pandemiją. Saugokime ne tik save, bet ir kitus žmones – planuokime savo apsipirkimus, venkime nebūtinų kontaktų, laikykimės atstumo parduotuvėse, dėvėkime veido kaukę ir pasirūpinkime rankų higiena“, – „Vakarinei Palangai“ komentavo Ernesta Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

„Vakarinės Palangos“ inf.

Apie tai, kaip nuo penktadienio dirbs "Lidl", skaitykite čia: 

3 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: