Organizatorių nuotr.

Šiandien Palangoje prasidėjo šiuolaikės krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos 2021“. „Tai – pats geriausias būdas pasiruošti ateinančioms dienoms”, – kviesdamas į jubiliejinį, XX-ąjį, festivalį sako Nerijus Stasiulis, šiandien Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vykstančių renginių vedėjas.

Geriausias laikas

„Ateinančiomis dienomis būsime maldomis ir mintimis su savo išėjusiais artimaisiais. Nieko nėra geriau už bendrą maldą įvairiose jos formose – žodyje, maldoje, kūryboje. Esu tikras, kad „Sielose“ kiekvienas, bet kokio tikėjimo žmogus, ras būdą pakalbėti su Dievu bet kokia jam priimtina forma. Džiaugiuosi, kad Palanga priėmė tokį jubiliejinį renginį. Manau, kad mūsų miestas tam puikiai tinka – čia ir susijungia skirtingos gamtos stichijos, ir veikia įvairių bažnyčių bendruomenės. Tad turėsime tikrai puikų laiką pasimelsti, nuskristi savo mintimis aukštyn, susitikti su Dievu“.

Nerijus Stasiulis. Asmeninio albumo nuotr.

Žvilgsniui į ateitį

„Tenka girdėti, kad jaunoji karta blogesnė nei buvome mes. Bet ar tikrai yra taip? Ateikime šiandien į Palangos koncertų salę ir įsitikinkime patys, – kviesdamas į renginį sako Palangos Evangelijos bažnyčios pastorius Algirdas Rimeikis. – Jaunimas yra mūsų ateitis. Ir turime vilties, kad jie perims mūsų tikėjimą bei garbins Dievą – ir ne tik giesmėmis, bet visu savo gyvenimu. Tuomet ir mūsų ateitis bus šviesi“, – tęsia mintis dvasininkas.

Vienybei

„Tokie renginiai labai svarbūs, nes jie yra apie Dievą, jie vienija žmonių širdis, mūsų tikėjimą. Ir Kristus juk sakė: „Visi būkime viena“, – pastoriui antrina Palangos katalikų parapijos vikaras kunigas Romas Starkutis.

Širdims sušildyti

Jubiliejinį XX-ąjį šiuolaikės krikščioniškos muzikos festivalį „Sielos“ savo uždegančiu pasirodymu „Ugnis“ pradėjusio Palangos šokių kolektyvo „Vėtrungė“ vadovė Birutė Gikarienė neslepia – labai džiaugiasi sulaukusi organizatorių pasiūlymo. Tuo labiau kad pandemijos metu šokėjos turėjo labai mažai galimybių pasirodyti.

„Iš tiesų tokiame renginyje nesu dalyvavusi – bus ir pačiai įdomu pamatyti, išgirsti atlikėjus. Tačiau manau, kad vien jo tematika – krikščioniškos muzikos festivalis – labai tinkama šiuo sunkiu visomis prasmėmis metu. Ir ypač – prieš prasidedant advento laikotarpiui. Tad prisidedu prie kolegų kvietimo ateiti rytoj į Palangos koncertų salę, „Ramybės“ klubą bei bažnyčią pabūti visiems kartu ir sušildyti savo sielas“, – renginio išvakarėse sakė B. Gikarienė.

Pradžia – 16 val.

Jubiliejinis, XX-asis, šiuolaikės krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos” šiandien, spalio 30 d., prasidėjo 16 val. Palangos koncertų salėje. Koncertiniai pasirodymai vyks trijose scenose – Koncertų salės, „Ramybės“ klubo ir Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios.

JUBILIEJINIO XX-ojo FESTIVALIO „SIELOS” IŠSAMI P R O G R A M A

KONCERTINĖ SCENA

(Palangos Koncertų salė, Vytauto g. 43):

16.00 – Festivalio atidarymas.

16.30 – Justinas Stanislovaitis ir grupė.

17.10 – Viktorija Miškinytė ir grupė.

17.50 – „Poezijos medžiotojai”.

18.30 – „Testimony”.

19.10 – „Iš arčiau”

19.50  – „Christ Team”.

20.30 –  Angelė Joknytė su grupe.

21.10 –  Artūras Chalikovas ir tarptautinė grupė.

21.50 – Pertrauka

22.00  – „LZ7”, elektroninės šokių muzikos grupė iš Jungtinės Karalystės.

23.30 – Renginio uždarymas.

AKUSTINĖ SCENA

(Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia, Vytauto g. 51):

16.30 – Audronė Juozauskaitė.

17.00 – „2K”.

17.30 – Malda.

18.00 – Šv. Mišios.

18.30 – Karolina Mint.

19.00 – „Stagewill”.

19.30 – Elvina Milkintaitė.

20.00 – „Karaliaus vaikai”.

20.30 – Saksofonistė Karina.

21.00 – Petras ir Edita.

21.30 – „Ama Deus”.

ŠLOVINIMO SCENA

Kultūros klubas RAMYBĖ, Vytauto g. 35:

16.30 – Šlovinimo grupė „Gyvenimas ir Ramybė“.

17.00 – Svajūnas Cibulskis.

17.30  – „Inventum”.

18.00 – Algimantas Bartkus.

18.30 – Gerda ir Ilja.

19.00 – Gabrielė Gvazdikaitė.

19.30 – Arnoldas Jalianiauskas.

20.00 – Šlovinimo grupė „Šviesa“.

20.30 – Vakarė Vineyard.

Registracija – čia.

Renginyje gali dalyvauti svečiai, turintys Galimybių pasą (GP). Jaunesniems nei 16 metų melomanams GP nereikalingas, tačiau būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Renginio organizatorių inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: