pixnio.com nuotr.

Baisi tragedija Palangoje: vakar prieš vidurnaktį miesto ribose, griovyje, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų jaunų žmonių kūnai. Tai pranešė Policijos departamentas.

Kaip pranešama, vakar apie 23.20 val. Palangoje, griovyje Didžiojoje gatvėje, rastas ant stogo apsivertęs automobilis „Opel Vectra“.

Mašinos salone aptikti dviejų žuvusių žmonių kūnai – vyro (gimusio 1983 metais) ir moters (gimusios 1984 metais).

Kaip „Vakarinei Palangai“ sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus atstovė Asta Kažukauskienė, apie griovyje esantį apsivertusį automobilį Bendrajam pagalbos centrui pranešė pro šalį važiavę žmonės.

Pašnekovė negalėjo pasakyti, ar važiavusieji pro šalį sustojo prie apsivertusio automobilio, manant, jog ten įstrigusiems reikalinga pagalba. Ji tik patikslino, kad atvykus pareigūnams žmonės į eismo įvykį patekusioje transporto priemonėje jau buvo be gyvybės ženklų.

Kol kas neaišku ir tai, kelintų metų gamybos buvo griovyje aptikta „Opel Vectra“.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus ieškoma atsakymų, kaip žuvo 38 ir 37 metų amžiaus automobilyje buvę žmonės.

Didžioji gatvė yra netoli Palangos aplinkkelio.

Papildyta 12:52 val.: Kaip aiškėja, tragiškame autoįvykyje žuvo palangiškiai vyras ir žmona. Rytoj bus atliekama su įvykiu susijusi ekspertizė. Sprendžiama dėl naišlaičiais likusių vaikų (vaiko) globos.

„Vakarinės Palangos“ inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: