STT nuotr.

STT šiandien pranešė, kad sulaikė verslininką, bandžiusį papirkti Neringos merą Darių Jasaitį.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdyba, gavusi Neringos mero pranešimą apie pasiūlytą kyšį, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Šį ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, o jį atlieka STT Klaipėdos valdyba.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, papirkėjas – Panevėžio ir Šiaulių krašto verslininkas – pasiūlė Neringos merui kyšį. Už galimai neteisėtą atlygį verslininkas, atstovaudamas vienam UAB „Neringos vanduo“ organizuoto aukciono dalyviui, siekė, kad tarp savivaldybės bendrovės ir aukciono dalyvių būtų sudaryta taikos sutartis. Taip pat siekta, kad UAB „Neringos vanduo“ su aukciono dalyviu sudarytų nekilnojamojo turto, esančio Neringoje, apie 200 tūkst. eurų vertės pirkimo-pardavimo sutartį.

Neringos meras Darius Jasaitis. lrytas.lr nuotr.

Siekiant šių tikslų, Panevėžio verslininkas vakar davė 10 tūkst. eurų kyšį UAB „Neringos vanduo“ direktoriui, po ko papirkėjas iš karto buvo sulaikytas. Verslininkui pareikšti įtarimai dėl papirkimo (BK 227 str. 1d.).

Kaip galimas kyšis perduoti 10 tūkst. eurų (STT nuotrauka)

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: