J.Vanagės nuotr.

Mielieji Palangos, Šventosios žmonės ir visi, kas myli mūsų kurortą!

Sakoma, kad Kalėdos – tai stebuklų metas. Mes, Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ darbuotojai, iš tikrųjų patyrėme patį didžiausią ir nuoširdžiausią stebuklą, apie kurį net negalėjome pasvajoti.

Kaip pamenate, neperseniausiai visą Lietuvą ir mus pasiekė visiškai netikėta ir mums labai skausminga žinia – „Pušynas“ likviduojamas.

Ateinančių metų balandį mūsų reabilitacijos centras turėtų švęsti garbingą pusės amžiaus veiklos jubiliejų, tačiau vietoj džiugių nuotaikų pastarosiomis savaitėmis išgyvenome nežinią, slogią neviltį ir liūdesį. Tai suprantama, kiekvienam iš mūsų didelės „Pušyno“ šeimos narių reabilitacijos centras tapo antraisiais namais, kuriuose su džiaugsmu ir šiluma pasitinkame kiekvieną svečią, kuriuose paliekame dalelę savo širdies.

Tikras stebuklas tai, kokį susirūpinimą, susitelkimą ir atjautą parodė palangiškiai, gindami mūsų teisę išlikti ir toliau teikti visos Lietuvos žmonėms taip reikalingas sveikatinimo paslaugas.

Didelis stebuklas tai, kad nelikote abejingi mūsų ateičiai, mūsų darbuotojams ir jų šeimoms bei nepalikote mus vienų su mūsų negandomis ir rūpesčiais.

O pats didžiausias stebuklas – Jūsų nuoširdumas ir žodžiais nenusakoma didžiulė meilė savo miestui ir čia gyvenantiems ar dirbantiems žmonėms.

Kūčių išvakarėse mes uždegėme ne atsisveikinimo žvakutes, kaip tai darėme visai neseniai, o mažas švieseles savo širdyse – visų Jūsų ir Lietuvos žmonių pastangos padėti mums davė rezultatų ir mes labai atsargiai, bet su didžiule viltimi bandome kalbėti apie gražią, ilgą ir darbingą mūsų „Pušyno“ ateitį.

Mes nuoširdžiai dėkojame Palangos vadovui Šarūnui Vaitkui, visai Palangos savivaldybės tarybai, Savivaldybės administracijai, Seimo nariui Mindaugui Skritulskui, bendruomenei „Palangos santarvė“ ir kiekvienam iš Jūsų, kas palaikė, neliko abejingi ir savo dalyvavimu, veiksmais, žodžiais ar parašais išsakėte savo poziciją, jog „Pušynas“ turi išlikti.

Mes tariame patį didžiausią „Ačiū“, ir jame telpa viso mūsų beveik šimto žmonių kolektyvo nuoširdi padėka ir mūsų visų šiluma.

Nuoširdžiai linkime visiems Palangos žmonėms ir visiems tiems, kas myli Palangą ir nėra jai abejingi, ramių, šiltų, jaukių, meilės kupinų Kūčių ir didelio bei šviesaus Kalėdų stebuklo!

Linkime viltingai pasitikti Naujuosius metus ir juose sulaukti Jums pačių geriausių žinių, mylimų žmonių ir draugų dėmesio bei palaikymo, bendrystės džiaugsmo!

Gražių švenčių, sėkmingų, dosnių bei sveikų ateinančių metų!

AČIŪ!!!

Viso Palangos poilsio ir reabilitacijos centro “Pušynas“ vardu –

Julius Tomas Žulkus,

direktorius

2 KOMENTARAI

  1. Visą tai atsiminkime kai reikės balsuoti, nebedarykime daugiau klaidų kad vėl į valstybės valdymą nepatektų libervatorių partija, kuri vykdo vienos „šeimos” netik vidaus, bet ir užsienio politiką.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: