Organizatorių nuotr.

Šiandien naujamečio, gruodžio 31 – osios vakarą turėjusio vykti renginio Palangos koncertų salėje organizatoriai išplatino nelinksmą pranešimą – projekto „Someone Like You – The Adele Songbook“ solistei Katie Markham vakar buvo nustatytas koronavirusas.

Organizatorius pasiekė prastos žinios iš Didžiosios Britanijos – projekto „Someone Like You – The Adele Songbook“ solistei Katie Markham vakar buvo nustatytas koronavirusas, tad planuotas jos pasirodymas gruodžio 31 d. Palangoje neįvyks. Atlikėja labai liūdi, nes šis koncertas buvo ilgai lauktas ir jam buvo daug ruoštasi. Projektas „Someone Like You – The Adele Songbook“ tikisi susitikti su savo žiūrovais pagerėjus pandeminei situacijai pasaulyje.

„Užtat mūsų laukia išskirtinė galimybė stebuklingą Naujųjų metų vakarą praleisti kartu su Andriumi Mamontovu ir jo grupe!”, – praneša renginio organizatoriai.

A.Mamontovas sutiko pagelbėti organizatoriams ir padėti spręsti šią tikrai stresinę situaciją. Jis scenoje pakeis susirgusią britę ir surengs Palangoje naujametį koncertą, kuriame skambės geriausi „Foje“ kūriniai ir žinomiausios A. Mamontovo dainos, kurių žodžius mokame mintinai, o jų prasmę jaučiame visa širdimi  – tai „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Meilės nebus per daug“ ir daugybė kitų.

„Visi įsigyti bilietai į gruodžio 31 d. koncertą Palangoje galioja, jų keisti nereikia. Jei vis dėlto nusprendėte, kad Jums renginio pakeitimas netinka, maloniai prašome iki gruodžio 31 d. 12 val. kreiptis el. paštu pagalba@kakava.lt. Pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą per dvi savaites po prašymo gavimo”, – praneša koncerto rengėjai.

Organizatoriai labai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos ir linki visiems gerų Naujųjų metų!

Bilietus platina www.kakava.lt

Renginį organizuoja „Medusa Concert“ www.medusaconcert.lt

„Vakarinės Palangos” inf.

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: