Palangos savivaldybės nuotr.

Siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų, gruodžio 31 d. jūros tiltas nuo 21 val. bus uždarytas, o atvertas visiems norintiems jis bus praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio.

Tačiau, kaip nurodo Palangos savivaldybė, uždarytas jūros tiltas tikrai nebus kliūtis pasigrožėti įspūdingu šviesos šou, kadangi Palanga, skirtingai nei kiti miestai, turi unikalią galimybę – fejerverkų, šaudomų nuo jūros tilto, grožis puikiai matomas iš labai toli. Tam yra visa pakrantė.

Naujųjų metų išvakarėse, artėjant vidurnakčiui, J. Basanavičiaus gatvė tradiciškai prisipildo einančiųjų link jūros pasigrožėti fejerverkais. Vis dėlto nederėtų pamiršti, jog šiuo metu būtina paisyti saugaus socialinio atstumo. Tad vertėtų pasirinkti kitą kelią link jūros – į paplūdimį eiti galima Jūratės gatve, S. Dariaus ir S. Girėno gatve ir kt. Apie tai primena Palangos savivaldybė.

Taip pat gyventojai raginami paisyti viešosios tvarkos ir nesinešti prie jūros savo pirotechnikos priemonių, kadangi tai ne tik didina taršą pajūryje, bet ir, svarbiausia – gali sukelti pavojų aplinkiniams. Kur kas saugiau ir įspūdingiau bus pasimėgauti miesto dovanojamu reginiu.

O pasigrožėti išties bus kuo – organizatoriai žada, jog naujametinis fejerverkas Palangoje truks apie 15 minučių ir bus lydimas muzikos garsų.

„Jau ne pirmus metus bendradarbiaujame su geriausiais šios srities profesionalais, tad susirinkę palangiškiai ir kurorto svečiai išvys įspūdingus pirotechnikos viražus“, – sakė Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė.

Palangos savivaldybės, „Vakarinės Palangos” inf.

1 KOMENTARAS

  1. Dėkojame mūsų savivaldybei,kad taip rūpinasi mumis,gaila jie apie tai negalvoja Palangos koncertų salėje leisdama grustis žmonėms per pasipylusius šventinius koncertus,kur uždaros ir kur atviros erdvės,jei dar yra logiškai mąstančių…

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: