Manto Repečkos nuotr.

Kovo 11 dieną Palangos koncertų salėje „Bix“ surengs koncertą, kuriame atliks geriausias dainas iš visos savo kūrybos. Šventiniame koncerte muzikantai žada autentišką grupės skambesį su pučiamųjų sąstatu ir laisvę pranašavusiomis dainomis.

„Šis siaubingas karas negali atimti mūsų svarbiausios šventės! Mes privalome garsiai atšvęsti mūsų nepriklausomybę, kad priešai išgirstų, kokie mes galingi. Matome, kaip didvyriškai už savo laisvę kaunasi Ukraina. Palaikykime juos dainuodami savo laisvės dainas! Laisvė yra didžiausia vertybė ir Kovo 11-oji yra mūsų didžiausia pergalė!“, – sako grupės „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius – Samas.

Mano Repečkos nuotr.

Šiemet, po 28-erių metų, grupė „Bix“ buvo apdovanota už nuopelnus lietuviškai muzikai. Apdovanojimą muzikantams įteikė buvęs grupės „Antis“, dabartinis grupės „KAnDIs“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Praėjusiais metais „Bix“ sudrebino Lietuvos muzikos pasaulį išleidę netikėtai atrastą albumą „Berlin ’89“, kuris kol kas pasirodė kompaktinės plokštelės formatu, o jį pristatydama grupė surengė įspūdingą koncertą sostinės Lukiškių kalėjime.

Kultinė roko grupė „Bix“ kviečia kartu atšvęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą – šventiniame grupės koncerte kovo 11 dieną Palangos koncertų salėje. Palangoje grupė atliks legendiniais tapusius grupės kūrinius „Tarp Europos ir Honkongo“, „Bijom“, „Akli kariai“ bei geriausias „Bix“ dainas iš visos kūrybos.

Mano Repečkos nuotr.

Šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos koncertas su „Bix“, kviestiniais muzikantais ir svečiais – jau kovo 11 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus į koncertą platina bilietai.lt

Bix | Berlin ’89 live in Vilnius (full concert / pilnas koncertas):

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: