Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Vaiko kambario įrengimas – žaidimų, poilsio, mokymosi erdvės projektavimas – gali atrodyti kaip iššūkis. Vis dėlto džiuginančių rezultatų galima pasiekti atkreipiant dėmesį į vos keletą detalių. Pateikiame svarbiausius principus, kuriais remiantis galite universaliai įrengti mažųjų kambarį.

Funkcionalūs baldai

Vaiko kambarys pradedamas planuoti atsižvelgus į jo amžių ir pomėgius. Patariama rinktis lengvai transformuojamus baldus ir mąstyti apie vaiko poreikių pokyčius ateityje. Pavyzdžiui, jei anksčiau spintelė buvo reikalinga vaiko žaislams laikyti, galbūt vėliau, mažajam paaugus, ją būtų galima pritaikyti drabužiams susidėti. Ieškote tokių praktiškai pritaikomų daiktų? Galime nudžiuginti – „Magrės baldai“ pasižymi plačiu įvairaus amžiaus vaikų kambariui tinkančių baldų asortimentu.

Vaiko kambario erdvės universalumas

Kai vaikas dar labai mažas, svarbu, kad savo kambaryje jam būtų kuo įdomiau leisti laiką, pavyzdžiui, pats galėtų pasiimti žaislus ar išsistumtų žaislų dėžę. Todėl didesnę erdvę reikėtų pritaikyti mažylio žaidimų zonai. Vaikui paaugus, daugiau erdvės derėtų skirti poilsio zonai, o tai padaryti galima labai paprastai. Tereikia panaudoti kelis patraukliai atrodančius sėdmaišius arba pufus.

Stilinga ir edukacinė siena

Galvodami apie vaiko kambario dekoracijas, galima panaudoti žaismingus tapetus su pasaulio ar gimtosios šalies žemėlapiu. Dabar yra daug sieninių tapetų, sukurtų atsižvelgiant į dizaino ir mokomojo turinio dermės funkcionalumą. Taip galite mėgautis stilingu vaiko kambariu kartu žinodami, kad jūsų mažylis mokosi naujų dalykų būdamas čia pat, t. y. savo kambaryje.

Vaiko kambarys yra vieta, kur mažieji mokosi, miega, žaidžia kiekvieną dieną. Gali atrodyti, kad tinkamas tokios erdvės įrengimas, baldų ir dekoro detalių parinkimas yra nelengvas procesas. Tačiau pasinaudojus mūsų rekomendacijomis, viskas gali tapti tikrai daug paprasčiau. Pasisemkite idėjų, kaip įrengti funkcionalų vaikų kambarį, ir įgyvendinkite jas su aukštos kokybės lietuviškais baldais.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: