Shodan nuotr.

Balandžio 9 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos karatė kyokushin vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 550 jaunųjų sportininkų iš 36 Lietuvos karatė klubų. Palangos klubo „Shodan“ sportininkai iškovojo 5 aukso, 1 sidabro ir 9 bronzos medalius.

Čempionais tapo:

U10 amžiaus, svorio kategorijoje iki 35 kg grupėje Greta Vaitekūnaitė pusfinalyje laimėjo prieš Vytautę Ruškytė (Hokaidas), finale įveikė Emą Jatulytę.

U11 amžiaus, svorio kategorijoje iki 50 kg grupėje Aras Barzdžius pirmoje kovoje įveikė Jokūbą Ambrą, finale laimėjo prieš Justiną Rimą.

U14 amžiaus, svorio kategorijoje iki 45 kg grupėje Martina Gurinovaitė pirmoje kovoje laimėjo prieš Medeiną Norvaišaitę (Kariai), pusfinalyje įveikė Kariną Verseckaitę, finale nugalėjo Gabrielę Budrytę (Seiken).

U14 amžiaus, svorio kategorijoje iki 50 kg grupėje Rugilė Krajinskaitė pirmoje kovoje nugalėjo Kamilę Zavadzkytę (Tori), finale laimėjo prieš Gabiją Latviūnaitę.

U14 amžiaus, svorio kategorijoje per 65 kg grupėje Natalija Vitkutė finalinėje kovoje užtikrintai laimėjo prieš Ievą Račkauskaitę.

Vicečempione tapo Evelina Kavolytė.

Bronzos medalius iškovojo: Gustas Nenartavičius, Deimonas Drungilas, Eva Janušonytė, Kajus Rutkauskas, Aurimas Dikšaitis, Denas Razmas, Rokas Liudžius, Gintas Navagrockis, Gabija Latviūnaitė.

Treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtinių ryžtu ir tobulėjimu treniruotėse bei pasiektais rezultatais varžybose.