Interneto nuotr.

Gyvenimas yra įtemptas. Svarbu, kad kiekvienas galėtų skirti šiek tiek laiko nusiraminimui. Žinoma, visi esame skirtingi, todėl rasti geriausius atsipalaidavimo būdus gali būti sudėtinga. Norėdami atrasti jums idealiai tinkantį nusiraminimo ritualą, atsižvelkite į unikalias savo Zodiako ženklo savybes.

Avinas: aktyvus sportas

Šiam Saulės ženklui, valdomam Marso, reikia susikaupimo, kurį atneša fizinis aktyvumas. Nukreipkite savo ugningą energiją į prakaitą varančią treniruotę, pavyzdžiui, HIIT, pabėgiokite ar pavažinėkite dviračiu. Ypač pravartu pasportuoti prieš miegą. Skirtingai nei kitiems ženklams, fizinis aktyvumas jus veikiau atpalaiduoja, o ne stimuliuoja, todėl tai puikus būdas nurimti.

Jautis: gydymas kristalais

Būdami žemės ženklas, esate giliai susiję su gamtos pasauliu. Nėra geresnio būdo įnešti į savo gyvenimą šiek tiek atsipalaidavimo, kaip pasinaudoti stresą mažinančių natūralių kristalų galia. Pasidomėkite atitinkamais ritualais, padedančiais kristalus veiksmingai naudoti. Savo gydomąją kristalų praktiką galite paversti dar efektyvesne, derindami ją su gydomąja eterinių aliejų galia.

Dvyniai: vakaras su knyga

Norėdami atsipalaiduoti, paimkite į rankas puikų romaną, trilerį arba eilėraščių knygą ir leiskitės į žodžių sūkurį. Jūsų intelektualus protas įsisavins turinį ir paskęs siužeto posūkiuose. Jus taip užvaldys skaitymas, kad atsiribosite nuo visų nereikalingų dramų. Tai taip pat praplės jūsų vaizduotę bei praturtins žodyną.

Vėžys: arbatos vakarėlis vienam

Karštas vanduo, žolelės, arbatos virimo procesas ir gėrimo ceremonija – tai tobulo vakaro Vėžiams sudėtinės dalys. Kadangi esate vandens ženklas, naudinga pasinaudoti savo stichijos gydomąja galia. Sukurti ritualą, kurio centre būtų žolelių arbata, yra puikus būdas sąmoningai atsipalaiduoti. Išbandykite raminančius arbatos mišinius su kvapniomis žolelėmis, vaisiais ar kitais ingredientais.

Liūtas: SPA namuose

Jei laisvalaikiu negalite nuvykti į mėgstamą SPA centrą, verta atkurti šią patirtį namuose. Esate ženklas, kurį valdo Saulė, mėgstate jaustis šilti ir mylimi, todėl palepinkite save grožio dovanomis, pavyzdžiui, prabangia odos priežiūros linija arba brangakmenių veido voleliu. O kas dar sukurs ypatingą atmosferą vonios kambaryje, jei ne prašmatnios vonios, kurias galite rasti šiame puslapyje?

Interneto nuotr.

Mergelė: aromaterapija

Žemės ženklai bene natūraliausiai palaiko ryšį su savo fiziniais pojūčiais. Mergelėms aromaterapija gali pagerinti nuotaiką ir padėti atsipalaiduoti. Eksperimentuokite tyrinėdami eterinių aliejų pasaulį arba išbandykite sveikatingumo principais pagrįstus kvepalus ar kambario purškiklį. Galite netgi išpurkšti savo pagalvę, paklodes ir antklodes, kad miegant atmosfera būtų labiau atpalaiduojanti.

Svarstyklės: dienoraštis

Būdami oro ženklas, esate itin susitelkę į mintis. Todėl visko rašymas ir savo jausmų bei nerimo nagrinėjimas dienoraštyje gali tapti terapine dienos dalimi. O tokiam prabangą mėgstančiam Veneros ženklui labai svarbu, kad užrašų knygelė atrodytų estetiškai. Kad neprarastumėte entuziazmo, įsigykite stilingą žurnalą ir prie jo derantį rašymo priemonių rinkinį.

Skorpionas: emocingas filmas

Skorpionas – paslaptingas ir itin emocionalus ženklas. Kadangi mėgstate jaudinančius ir giliai sukrečiančius išgyvenimus, prieš miegą įsijunkite mėgstamą serialą ar filmą, kuris garantuotai privers jus juoktis, verkti arba rėkti. O atsižvelgiant į tai, kad Skorpionai dievina paslaptis, naujausias tikrų nusikaltimų dokumentinis arba detektyvinis filmas jus taip pat nuramins.

Šaulys: meditacija

Būdami ugnies ženklas, esate kupini energijos. Tačiau sulėtinti tempą ir išbandyti meditaciją gali būti puikus būdas atsipalaiduoti chaotišku laikotarpiu. Meditacijos su vadovu naudojimas yra puiki priemonė pradedantiesiems. Yra daugybė nemokamų meditacijų pamokų ir patarimų, kuriuos galima rasti „YouTube“ arba specialiose programėlėse, tokiose kaip „Headspace“.

Ožiaragis: technologinė detoksikacija

Nuolatinis laikas prie ekrano, elektroninių laiškų ir socialinių tinklų pranešimų srautas gali kelti daug streso, ypač tokiam į darbą orientuotam Žemės ženklui kaip Ožiaragis. Pabandykite retkarčiais atsikratyti technologijų ir taip atsipalaiduoti. Įsipareigokite užsiimti veikla, kuri nesusijusi su buvimu prie ekrano, pavyzdžiui, skaityti knygą arba pasivaikščioti po apylinkes. Nustebsite, kaip jūsų protas sulėtins tempą ir nurims.

Vandenis: joga

Vandenis, būdamas į protą orientuotas oro ženklas, daug laiko praleidžia paskendęs savo mintyse. Sugrįžimas į fizinį kūną gali būti tobulas būdas atsipalaiduoti ir atitraukti mintis nuo streso. Pabandykite į savo kasdienę rutiną įtraukti lengvus tempimo pratimus. Kelių paprastų jogos pozų įvaldymas gali tapti paprastu būdu atsipalaiduoti, kad ir kur būtumėte.

Žuvys: karšta vonia

Žuvys, geriausiai jaučiatės apsupti savo stichijos, todėl pasinaudokite mistine gydomąja vandens galia ir ilgai bei prabangiai maudykitės vonioje ar duše. Nors maudynės yra kiekvieno žmogaus kasdienybės dalis, padarykite jas ypatingas ir susiekite su savo ženklo stichija. Galvokite, kad maudynės vonioje – tai ne tik kūno, bet ir energetinio lauko valymas, ir pasimėgaukite kvapniomis vonios bombomis ar putomis. Viską, ko gali prireikti įsirengiant elegantišką vonios kambarį, galima rasti ADMA.

Atsipalaiduoti po įtemptos dienos – būtina. Taip nuraminsite protą ir įkrausite energiją rytojui. O paprasčiausias būdas išsirinkti, kaip atsipalaiduoti, yra pasikliauti savo Zodiako ženklu.

Parengė Jonas Augulis

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: