Bendrovės nuotr.

Jonas Augulis

Greitai dešimtmetį švęsiantis pačiame Vilniaus centre esantis restoranas-baras „Vanille Lounge“ – tikras perliukas šiandienos sostinėje. Nepaprasta atmosfera, gardus maistas, stebėtinai didelė pasaulyje vertinamų gėrimų pasiūla, cigarų kambarys, nepriekaištingas aptarnavimas – tai, ko Vilnius dar neturėjo vienoje vietoje.

Erdvė jūsų šventei

Restoranas-baras „Vanille Lounge“ – puiki vieta jūsų šventei. 100 kvadratinių metrų salėje prie stalų gali susėsti 55 asmenys, o atsisakant stalų į salę telpa ir 70 žmonių. Jūsų šventė taip pat gali vykti ir kiek mažesnėje, 60 kvadratinių metrų cigarų salėje. Šiose patalpose garsas neribojamas, tad galite būti ramūs – niekas nebars dėl garsios muzikos. Salėse tilpsite ne tik jūs, bet ir jūsų šventės muzikantai ar vedėjai – esame numatę jiems skirtas vietas. Be to, garsas ne tik neribojamas patalpose, bet ir terasoje. Šiltuoju metų laiku kviečiame mėgautis gamta ir laiką leisti erdvioje, gyvybe pulsuojančioje terasoje, kurioje gali tilpti iki 120 žmonių. Lanksčios darbo valandos leis švente mėgautis jums tinkamiausiu metu.

Nepaprastas maistas nepaprastai šventei

Restorane-bare „Vanille Lounge“ patiekiami tik itin kruopščiai mūsų virtuvės šefų pagaminti sezoninės europietiškos virtuvės patiekalai. Virtuvėje skonio meistrai siekia nepamiršdami klasikos į jūsų lėkštę įnešti modernių skonių. Derindami modernumą ir lietuviškas maitinimo tradicijas jie kuria aukščiausios kokybės patiekalus, kurių tikrąjį skonį ir kokybę leidžia pajusti atidžiai atrinkti natūralūs iš įvairių pasaulio ūkių atgabenti ingredientai. A la carte meniu jūs rasite nuo lietuviškų sūrių iki austrių, nuo anties krūtinėlės iki saliero šaknies kepsnio, nuo ledų iki trauktinėje karamelizuotų obuolių.

Restorano valgiai. Bendrovės nuotr.

Gėrimai, stebinantys net išrankiausius

 Dauguma apsilankiusiųjų mūsų restorane-bare stebisi gėrimų kokybe ir gausa. „Vanille Lounge“ gėrimų asortimentas labai platus, tad tikime, kad kiekvienas klientas čia ras ne tik jau pažįstamus pamėgtus, bet ir dar neragautus skonius. Didžiuojamės kruopščiai atrinktų puikių šampanų, vynų kolekcija, kurioje galite rasti nuo lengvų, iki itin manieringų skonių. Didžioji dauguma vynų yra iš ekologinių, biodinaminių ūkių vynuogynų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir profesionalų vertinami visame pasaulyje.

Meniu rasite putojančių vynų, pagamintų šampano pagrindu, iš Prancūzijos, Ispanijos, Vokietijos, Italijos ir kitų savo vynininkyste garsėjančių šalių ir regionų. Tarp siūlomų šampanų pastebėsite „Blanc de Blanc“, „Blanc de Noir“, „Rose“, „Vintage“, „Prestige Cuvee“ ir kitus pasaulyje vertinamus pavadinimus.

Ne ką siauresnis ir distiliuotų gėrimų spektras. Viskio mėgėjus galime džiuginti vieno salyklo Moltų pasirinkimo gausa, geografinės kilmės skirtingų ir retų, brandintų gėrimų pasiūla, nepamirštamu dūminiu viskiu. Neabejingiems romui galime pasiūlyti 2003, 2006, 2010 metų derlių „Guatemala“, „Panama“, Barbados“, „Puerto Rico“ ir kt. Galime nustebinti itin retai Vilniaus restoranuose-baruose randamais gėrimais, tokiais kaip konjakas, armanjakas, džinas, tekila, grapa, kalvadosas, meskalis ir kiti.

Bendrovės nuotr.

Išskirtinis dėmesys kokteiliams

„Vanille Lounge“ ypač didelis dėmesys skiriamas miksologijos menui. Mūsų ilgametę patirtį sukaupę barmenai jūsų taurėje sukurs tikrą stebuklą! Miksologiją mes laikome ne tik menu, kūryba ir improvizacija, bet ir kruopščiais namų darbais. Visi kokteiliams naudojami ingredientai brandinami, džiovinami, vakuumuojami, trinami ir parenkami mūsų barmenų, todėl kiekvienas kokteilis yra išskirtinis ir unikalus. Galime jums pasiūlyti tiek jau žinomus populiarius skonius, tiek naujus, neįprastus derinius.

Svarbus kiekvienas

„Vanille Lounge“ siekia kuo aukščiausios kokybės, todėl šiame verslo klasės restorane-bare skiriame didelį dėmesį aptarnavimui. Kompetentingas personalas pasirūpins jūsų norais viso apsilankymo metu, o somelje Tomas ne tik pašnekins, bet ir visada mielai patars ar padės išsirinkti labiausiai prie jūsų pasirinkto patiekalo derantį gėrimą. Jaukus restoranas Vilniuje malonią nuotaiką kuria lengva muzika, šiltų tonų atspalviai interjere, o prabangos suteikia šviečiantis iš natūralaus onikso pagamintas baras. Na, o vainikuoti apsilankymą mūsų restorane-bare kviečiame cigarų kambaryje. Pažadame, įspūdžiai garantuoti.

http://vanillelounge.lt/  

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: