Interneto nuotr.

Janina Saulėnaitė

Patogu, kai kiekvienas daiktas turi savo vietą. Ši principas aktualus kalbant ir apie papuošalus. Maža to, norint, kad jie ilgai atrodytų kaip nauji, šiuos aksesuarus reikia atitinkamai laikyti ir saugoti. Todėl kokybiška dėžutė papuošalams yra praktiškas sprendimas, leidžiantis tvarkingai organizuoti savo puošmenas. Kaip išsirinkti tokią interjero detalę? Visi atsakymai – šiame straipsnyje.

1. Dydis

Papuošalų dėžutė turėtų būti funkcionali. Todėl ją renkantis, visų pirma siūloma atsižvelgti į jau turimą aksesuarų kiekį. Šį įvertinus, galima galvoti apie dėžutės dydį. Geriau, kad jis būtų didesnis nei mažesnis. Tokiu atveju vėliau, įsigijus naujų papuošalų, dėžutėje jiems visiems užteks vietos. Rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į skyrelių tipą bei skaičių. Įvertinkite, ar juose tikrai bus patogu laikyti turimus aksesuarus.

2. Dizainas

Žinoma, labai svarbu ir tai, kaip atrodo dėžutė papuošalams. Juk šis daiktas galiausiai tampa viena iš interjero detalių. Tam, kad nereikėtų per daug sukti galvos, siūloma rinktis klasikinio stiliaus papuošalų dėžutę. Ji viena universaliausių. Elegantiška, neutralių spalvų interjero detalė puikiai dera prie bet kokio kambario įvaizdžio.

3. Vidus
Papuošalų dėžutės gali būti pagamintos iš pačių įvairiausių medžiagų: medienos, metalo, stiklo ir kt. Tačiau svarbi ne tik dėžutės išorė, bet ir jos vidus. Svarbu, kad šis būtų išklotas minkšta medžiaga, pavyzdžiui, aksomu, veliūru ar kitu panašios tekstūros audiniu. Tokia dėžutė apsaugo papuošalus nuo galimų pažeidimų: mechaninio poveikio, temperatūros ar drėgmės pokyčių.

Papuošalų dėžučių įvairovė itin plati. Todėl norint išsirinkti sau labiausiai tinkančią ir patinkančią, nesunku pasimesti. Visgi visuomet verta prisiminti, kad dėžutės papuošalams turėtų suteikti galimybę patogiai ir tvarkingai susidėti turimas puošmenas. Naudojantis straipsnyje pateiktais patarimais, išsirinkti tokią interjero detalę gali tapti žymiai paprasčiau.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: