Interneto nuotr.

Janina Saulėnaitė

Plastinė pilvo operacija – šiandien viena iš dažniausiai atliekamų operacijų. Ši atliekama dėl įvairiausių priežasčių, o rezultatais galima džiaugtis ilgą laiką. Tiesa, norint užtikrinti efektyvų procedūros rezultatą, svarbu ne tik kreiptis į profesionalius chirurgus, bet ir tinkamai pasirūpinti savimi grįžus namo. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime būdus, kurie užtikrins greitesnį, sklandesnį gijimą.

Priežastys, dėl kurių atliekama pilvo plastika

Ši operacija dar kitaip vadinama abdominoplastika. Tai ne tik estetinė, bet ir sveikatą gerinanti procedūra, kurios metu koreguojama sukritusi oda ar raumenys. Plastinė procedūra gali sustabdyti problemas, galinčias pasireikšti ateityje. Dažniausiai abdominoplastika atliekama:

  • po gimdymo;
  • numetus daug svorio;
  • po kitų operacijų.

Suglebusi oda ar pakitusi raumenų struktūra neretai atsiranda po gimdymo arba numetus daug svorio. Tokiais atvejais dažnai jaučiamas diskomfortas, nes pasikeičia kūno linijos, kurių nepavyksta pakeisti sportuojant ir subalansuotai maitinantis. Operacija taip pat atliekama norint pašalinti kitus randus ar defektus po procedūrų. Be to, ši operacija gali būti atlikta tiek moterims, tiek vyrams.

Naudingi patarimai

Pooperacinis laikotarpis – ne ką mažiau svarbus nei pati procedūra. Tinkama žaizdų priežiūra užtikrina efektyvų gijimą ir mažesnį randų matomumą. Kaip ir po bet kokių chirurginių procedūrų, galimas lengvas patinimas, kuris ilgainiui mažėja. Patarimai, kurie paspartins gijimo laikotarpį:

  • gerkite A, C vitaminus, žaliąją ir imbiero arbatą (dėl papildų reikėtų konsultuotis su gydytoju);
  • miegokite ant nugaros – geriau, kai kojos per kelius sulenktos, o viršutinė kūno dalis yra aukščiau;
  • venkite bet kokios aktyvios fizinės veiklos, sunkių daiktų kėlimo, vaikščiokite lėtai;
  • nesilankykite baseinuose, pirtyse ir nesimaudykite voniose.

Žaliosios ir imbiero arbatos įtraukimas į gėrimų meniu padidins antioksidantų kiekį ir padės sustiprinti imunitetą. Svarbiausia neužsiimti jokia fizine veikla, kad pilvo raumenys būtų kuo mažiau įtempti. Žinoma, būtina sveika, subalansuota mityba ir chirurgo rekomendacijų laikymasis.

Akivaizdu, plastinė procedūra – kai kuriais atvejais vienas iš efektyviausių būdų susigrąžinti gyvenimo kokybę ir gerą savijautą. Tinkama priežiūra namuose užtikrins kokybišką žaizdų gijimą ir greitesnius rezultatus. Žinoma, pradžiai reikia išsirinkti patikimą kliniką, kurioje dirbantys profesionalai užtikrins sklandžią operaciją. Ieškote informacijos apie šią procedūrą? Išsamiau apie ją galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.svplastic.com/paslaugos/plastine-ir-estetine-chirurgija/kuno-konturo-operacijos/pilvo-sienos-plastika.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: