Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Šiandien siuntų gabenimo paslaugas siūlo ne viena įmonė. Vis dėlto tik inovatyviausi gali pasiūlyti šiuolaikę patirtį. Įsivaizduokite – pasiūlymas gali būti sugeneruojamas individualiai jums, pagal unikalius lūkesčius ir poreikius. Iki tam tikros sumos gaunate nemokamą siuntinio draudimą ir galimybę skaitmeninėje erdvėje sekti visą paketo kelią nuo A iki Ž. Jau nė neminint krypčių įvairovės ir inovatyvių atsiskaitymo būdų. Taigi, kaip tiksliau atrodo moderni kurjerių paslauga?

Siuntų kryptys

Vis globalesnis pasaulis atvėrė naujas galimybes keliautojams, skirtingų profesijų specialistams, verslininkams. Gerai pagalvojus, kone kiekvienas šiandien pažįstame draugą, giminaitį ar kolegą, kuris yra užsienio šalyje. O kur dar globaliu mastu vykdoma el. prekyba. Šiandien siuntą iš Lietuvos modernūs kurjeriai gali pristatyti kone į bet kurį pasaulio kraštą. Nesvarbu, dovana keliaus draugui Australijoje ar el. parduotuvės pirkėjas nekantriai laukia savo siuntos į Italiją.

Užsakymo pateikimo laikas ir procesas

Geriausia dalis ta, kad suskaitmenintos paslaugos leidžia užsakymą pateikti bet kuriuo paros metu. Jums nereikia skubėti į paštą po darbo ar laukti ilgose eilėse. Pateikite savo užsakymą patogiai sėdėdami namuose – kad ir vidurnaktį. Pats užsakymo procesas taip pat labai paprastas. Pasinaudokite išmania siuntos kainų skaičiuokle ir sužinosite reikalingą biudžetą. Beje, kai kurių paslaugos teikėjų užsakymų platformose pirmajam užsakymui dar ir suteikiama nuolaida.

Įvairūs atsiskaitymo būdai

Perėjus prie apmokėjimo, tikrai neteks sukti galvos. Modernios įmonės nuolat domisi inovacijomis ir integruoja naujus atsiskaitymo būdus. Pavyzdžiui, tai gali būti bet kuri patikimo elektroninio banko, net „Google Pay“ ar „Apple Pay“ platforma. Jei jums patogiau – atsiskaitykite fizine kortele. Siuntų užsakymai jums kasdienybė? Patikimų kurjerių interneto svetainėse savo anketos sąskaitą galite patogiai papildyti iš anksto.

Individualių pasiūlymų generavimas

Dėmesio išties vertos geriausias kurjerių kompanijas vienijančios tarpininkų įmonės. Jos neretai suteikia geresnes kainas, o ir pasiūlymų variantų daugiau. Pagal unikalią kelionės kryptį, lūkesčius bei siuntos tipą jums sugeneruojami atitinkami pasirinkimai. Kadangi patyrę tarpininkai dirba su dešimtimis pripažintų vežėjų, natūraliai išsiplečia ir jūsų galimybės – daugiau krypčių, optimalios kainos, labiau pritaikytas pristatymo laikas ir kiti niuansai.

Novatoriškos funkcijos ir kiti privalumai

Galiausiai, šiuolaikinės kurjerių paslaugos teikėjai išsiskiria ne tik lanksčiais pasiūlymais, bet ir novatoriškomis funkcijomis, kurios palengvina visus procesus. Pavyzdžiui, verslo atstovai gali pasinaudoti sąsajų su didžiosiomis e. prekybos platformomis privalumais („eBay“, „Amazon“). Apskritai, visi siuntėjai gali pasinaudoti sumaniomis kainų ir siuntos tūrinio svorio skaičiuoklėmis. Galite ne tik pasirinkti optimaliausią variantą, bet ir sužinoti, kaip paruošti siuntą, kad ši kainuotų pigiau. Verta pasidomėti ir tokiais privalumais kaip, pavyzdžiui, nemokamas draudimas iki tam tikros siuntinio vertės.

Aišku viena, siuntos tapo mūsų kasdienybės dalimi. Modernūs paslaugos teikėjai gali palengvinti kiekvieno mūsų dienos laiko planavimą ir net optimizuoti tam tikrus verslo procesus. Lygiai tai pat kaip ir renkantis bet kokią kitą paslaugą – inovatyvūs kurjerių sprendimai ir sumanios technologijos leidžia sutaupyti laiko ir, dažnu atveju, pinigų.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: