Interneto nuotr.

Jonas Augulis

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurių asmenų kaulai yra tamsesni. Tokiu atveju labai išbalinti dantys, t.y šviesinti kaulą, neverta, nes rezultatas nebus natūralus. Žinoma, tai nereiškia, kad negalite tinkamai prižiūrėti dantų. Atkreipkite į juos kuo daugiau dėmesio, kad jie būtų sveiki ir gražūs.

Nebrangus dantų balinimas dažnai reikalingas dėl kasdienių maisto produktų, kurie keičia dantų spalvą. Pagrindiniai stimuliatoriai: kava, juodoji arbata, raudonasis vynas, cigaretės, limonadas, saldainiai ir kiti panašūs maisto produktai. Tiesa, jie gali pakenkti ne tik dantų spalvai, bet ir patiems dantims. Reguliari burnos higiena gali šiek tiek sumažinti spalvos pasikeitimą. Tačiau, jei reguliariai neskiriate laiko dantų priežiūrai ir higienai, dantų balinimas yra geriausias pasirinkimas, kurį siūlo Z. Romanovo kabinetas.

Intermeto nuotr.
Žinoma, dantų spalvos pakitimas yra susijęs su prasta burnos higiena

Netinkamai pašalinus apnašas, ant dantų gali atsirasti tamsių dėmių. Todėl rekomenduojame rūpintis savo emaliu, vartoti vitaminus, vengti dantims kenkiančių medžiagų, pavyzdžiui, fluoro, kuris silpnina emalį.

  • Tiek balinimas lazeriu, tiek kapomis balinimas yra efektyvūs, tačiau kapų balinimas reikalauja daugiau pastangų ir kantrybės, dažnai neužtenka vieno apsilankymo klinikoje. Tačiau dantų balinimas lazeriu kainuoja maždaug dvigubai daugiau nei dantų balinimas namuose. Tačiau bet koks dantų balinimo produktas padės pasiekti norimą efektą – išbalinti dantis, padarant juos natūraliais.

Rūkymas, kava, arbata, raudonasis vynas ir visokie dažantys maisto produktai ilgainiui sumažins balinimo efektą. Pakanka kas pusmetį uždėti kapas po 3 valandas ir dar ilgai galėsite džiaugtis nuostabia šypsena.

Kaip dar galima balinti dantis?

Yra ir kitų būdų balinti dantis – spec. juosteles, lakas, balinamieji kremai ir pan., bet tai ne tokie veiksmingi metodai. Balinanti dantų pasta šalina apnašas nuo dantų paviršiaus, tačiau chemiškai jų nebalina. Taigi ir balinamieji kremai, ir profesionalūs valikliai gali pašalinti spalvotas apnašas nuo jūsų dantų ir taip juos pašviesinti, tačiau tai nėra dantų balinimas. Norint pakeisti dantų spalvą, būtinas cheminis balinimas.

Peroksidai dažnai yra veiksmingi balinant dantis, tačiau nėra stebuklingo balinimo metodo, kuris kiekvienam garantuotų sniego baltumo dantis. Dantų balinimo rezultatai kiekvienam žmogui visada skiriasi. Tai priklauso nuo danties struktūros, emalio storio, pigmento tipo. Kai kuriais atvejais dantis sunku išbalinti.

teeth dental care medical background
Kaip prižiūrėti dantis po balinimo procedūros?

Po dantų balinimo Jūsų dantys atrodys gražiai ir sveiki. Tiesa, laikui bėgant dėl ​​mitybos dantys vėl praranda baltumą, tad kaip jau minėjome, rekomenduojama kapas naudoti ir jų pagalba pasidžiaugti balta šypsena. Be to, rekomenduojame vengti tų maisto produktų, turinčių dažančių savybių, apie kuriuos kalbėjome anksčiau. Geriau rinktis baltąjį nei raudonąjį vyną, kavą ar juodąją arbatą galima gerti per šiaudelį. Jie gali pakenkti ne tik dantų išvaizdai, bet ir patiems dantims. Taip pat rekomenduojame rinktis kuo natūralesnę dantų pastą ir vengti labai daug fluoro turinčių dantų pastų. Visada galite pasikonsultuoti su savo odontologu, kad išsirinktumėte tinkamiausią dantų priežiūros priemonę.

Taip pat reguliariai atlikite burnos higieną, geriausia kas šešis mėnesius. Žinoma, stenkitės kuo labiau atkreipti dėmesį į kasdienę burnos higieną: du kartus per dieną valykite dantis ir naudokite burnos skalavimo skystį, nes jis gali liestis su apnašomis, kurias sunku pašalinti dantų šepetėliu. Taip pat du kartus per metus apsilankykite pas odontologą, kad patikrintumėte, ar nėra įtrūkimų ar skylių, kurias reikia gydyti.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: