Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Liepos 6–ąją švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną. Tą pačią dieną minime ir Mindaugines, tačiau galbūt ne kiekvienas yra linkęs sveikinti pažįstamą vardu Mindaugas. Vis dėlto, tai – puiki proga parodyti dėmesį draugui, giminaičiui, kaimynui, kolegai… Tad ką dovanoti tokia proga?

Istorinės dovanos

Ta proga norėtųsi atsigręžti į prieštaringus istorijos vingius bei prisiminti pirmąjį ir vienintelį Lietuvos karalių Mindaugą – asmenybę, pranokusią savo epochą politine strategija, mentalitetu, dvasine jėga… Tad Mindaugui drąsiai galima dovanoti apsilankymą istorijos muziejuje, o galbūt – Valdovų rūmuose.

Tačiau net visoje Lietuvoje yra apstu įvairių dvarų, rūmų, kuriuose apsilankyti turėtų kiekvienas Mindaugas. Tai – Trakų pilis, Radvilų rūmai, Sapiegų rūmai, Tiškevičių rūmai ir t. t. Neįtikėtina dovana – pamatyti Trakų pilį iš paukščio skrydžio, todėl skrydis oro balionu Vilniuje bei Trakuose – staigmena, kuri atims žadą.

Dėmesys išvaizdai

Dėmesys Mindaugo išvaizdai – taip pat unikali dovanos idėja. Tai galėtų būti apsilankymas barbershop‘e, kur pasirūpins ne tik jo šukuosena, bet ir barzda, ūsais. O galbūt Mindaugas dažo plaukus? Čia sruogelių dažymas irgi įmanomas!

Tačiau prie grožio dovanų įskaitomi ir SPA pasiūlymai, masažai, pirties malonumai. Todėl drąsiai galima pasikviesti jį kartu išsipirtinti. Vyriškas pasibuvimas, kuriame skambės nuoširdūs pokalbiai bei juokas, taip pat nudžiugins kiekvieną – Mindaugą ir ne tik.

Auto pramogos

„SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose, kviečia ekstremalius žmones driftinti! Čia atvykęs Mindaugas pats galės vairuoti drifto bolidą Nissan S13, turintį net 300 AG variklį ir galinius varomuosius ratus! Be abejo, šalia sėdės profesionalas, kuris praves instruktažą apie geriausias automobilio valdymo technikas bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu.

Jei dovanos gavėją labiau žavi dviratės transporto priemonės, tuomet siūlome dovanoti pasivažinėjimą su Enduro motociklu. Tai įdomi, ekstremali pramoga, tinkanti tiek pradedančiajam, tiek pažengusiam motociklininkui. Lengvas ir manevringas motociklas bei nekasdienė trasa – nepaliks abejingų.

Trokštantiems adrenalino rekomenduojame kvapą gniaužiančią pramogą – keturračio ir bagio safarį! Keturratis ir bagis – tai atviros keturratės transporto priemonės, kurias nesunkiai suvaldys kiekvienas turintis bent šiek tiek vairavimo patirties ir, žinoma, B kategorijos teises. Na, o safaris – puiki pramoga tiems, kurie nori pajausti ekstremalių pojūčių, pabūti laukinėje gamtoje, atitrūkti nuo dienos rūpesčių, susilieti su riaumojančiu variklio garsu.

Taip pat skaitykite: