Interneto nuotr.

Saulė Keršonytė

Ypatingą poros datą svarbu paminėti, nustebinti vienas kitą. Nesvarbu, tai santykių pradžia, sužadėtuvės ar vestuvių sukaktis – visos progos yra išskirtinės. Ieškant dovanų idėjų, galima lengvai pasimesti tarp jų gausos. Šiame straipsnyje pateikiame 3 dovanų idėjas, kurios nustebins tiek vyrus, tiek moteris.

1. Apranga ir aksesuarai

Dažniausiai poros sukaktys kelia romantiškus jausmus, todėl norisi ypatingai pasveikinti partnerį. Atsižvelgiant į tai, įprastai pasirenkami seksualūs aksesuarai ar apatiniai. Ne veltui, mat šie sužadina aistrą miegamajame. Puikus pavyzdys gali būti viso kūno kojinė. Kokybiškas apdaras, tinkamai prigludęs prie kūno, išryškins moters figūros privalumus, todėl padidins jos pasitikėjimą savimi.

Vyrai taip pat gali rasti išskirtinio apatinio trikotažo modelių, aksesuarų. Nebijokite eksperimentuoti – tiek seksualia, tiek šmaikščia apranga gali nustebinti ir vyrai. Kad ir ko dairytumėtės, ieškodami seksualios atributikos, kelnaičių ar viso kūno kojinės internetu, atsižvelkite tiek į savo, tiek į mylimo žmogaus charakterį. Svarbiausia jaustis patogiai, tai leis labiau atsipalaiduoti ir mėgautis vienas kito kompanija.

2. Laikas kartu

Ypatingą dieną norisi laiką praleisti su ypatingu žmogumi. Laiką kartu galima suplanuoti kartu su partneriu arba padaryti staigmeną. Galite vakarieniauti restorane, įsigyti SPA paslaugas dviem, aplankyti turistines vietas savo šalyje ar keliauti į tolimesnius kraštus. Tai tik keletas idėjų, galutinį sprendimą priimkite atsižvelgę į asmeninius poreikius ir finansines galimybes.

3. Sentimentalios smulkmenos

Jeigu abu esate užsiėmę, intensyviai dirbate, dovanų paieškoms galite pritrūkti laiko. Tokiu atveju ypatingos datos paminėjimą galite nukelti tolimesniam laikui, tačiau nepamirškite jos paminėti. Tai itin svarbu, nes laikas praleistas kartu leis sustoti ir prisiminti malonias akimirkas, nutikimus, kurie suartino.

Sentimentalios dovanos dažniausiai būna kone pačios reikšmingiausios. Galbūt vis dar turite pirmųjų kartu žiūrėtų kino filmų bilietų, o gal nuotrauką iš pirmojo pasimatymo? Romantiškas laiškas ir sentimentali smulkmena – neįkainojama dovana. Ši nukels į prisiminimus ir sutvirtins tarpusavio ryšį, juk viskas slypi detalėse.

Norėdami sukurti išskirtinę šventę, kombinuokite kelias dovanų idėjas. Svarbiausia, kad visos dovanos ir veiklos atspindėtų jūsų poros charakterį, poreikius. Tik gerai apgalvotos idėjos įpūs į kasdienybę daugiau romantikos ir bent trumpam leis atitrūkti nuo rutinos.

Taip pat skaitykite: